Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Weterynarz

~ niezalogowany
24 marca 2014r. o 17:02
Doktor BRET z Tomaszowa Bol.dojedzie zawsze do chorego zwierzaczka jeśli jest taka potrzeba.Mojego kota uratował,do psa sąsiadki przyjeżdżał,wspaniały,ciepły człowiek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
24 marca 2014r. o 17:04
~ZNIESMACZONA napisał(a): Dziękuje, niestety mój kotek odszedł rano, nie doczekał pomocy. ;(


Współczuję...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~grabarka kotów niezalogowany
24 marca 2014r. o 17:14
~Papuga napisał(a):
~ZNIESMACZONA napisał(a): Dziękuje, niestety mój kotek odszedł rano, nie doczekał pomocy. ;(


Współczuję...


Wieczny odpoczynek***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtoruda Ostróżka niezalogowany
7 kwietnia 2021r. o 6:57
Weterynaż na lubańskiej to porażka.Porażka ,ludzie omijajcie tego partacza ,w ciągu dwóch dni od podjęcia leczenia mój pies zmarł.Objawy Wstrząu Anafilaktycznego po podanym antybiotyku.Dodam że z psem byłem u tego pana w stanie dobrym ,pies nie chciał jeść przez kilka dni i to był powód mojej wizyty ponieważ bardzo się o niego martwiłem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
7 kwietnia 2021r. o 7:14
~Żółtoruda Ostróżka napisał(a): Weterynaż na lubańskiej to porażka.Porażka ,ludzie omijajcie tego partacza ,w ciągu dwóch dni od podjęcia leczenia mój pies zmarł.Objawy Wstrząu Anafilaktycznego po podanym antybiotyku.Dodam że z psem byłem u tego pana w stanie dobrym ,pies nie chciał jeść przez kilka dni i to był powód mojej wizyty ponieważ bardzo się o niego martwiłem


również byłem u tego pseudo-weterynarza - jeden raz i nigdy więcej!
na staszica też się kilka razy zawiodłem, dlatego teraz specjalnie jeżdżę do Lubania i tylko tam - bolcowym nie zaufam....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonozłota Lnica niezalogowany
7 kwietnia 2021r. o 13:36
Za to Pan Klasa na Kraszewskiego na wszystko (nie wiedział kompletnie co naszemu zwierzakowi dolega) na wszystko daje antybiotyk w zastrzyku. Kasuje 60 zł za nie wiadomo co. Niestety w konsekwencji nasz zwierzak zdechł. Odradzam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowy Jarząb niezalogowany
9 kwietnia 2021r. o 8:19
Dlatego ludzie temu panu pseud-weterynarzowi na lubańskiej nr 71 trzeba pozew zbiorowy zafundować.Przedewszystkim nagrywać wizyty aby mieć dowód na jego zachowanie i leczenie naszych pupili.Pajav jest wulgarny i arogancki ,wiadomo też dlaczego prowadzi lecznice 24 /h ,ponieważ nikt w zwykły dzień do niego nie przyjdzie taki z niego lekaż.UDŁAW SIĘ MOIMI PIENIĘDZMI Z KUR.Y SYNU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
9 kwietnia 2021r. o 9:21
Niedalej jak dwa, może trzy miesiące temu, postawił na nogi mojego psa... A na nogach burek ledwo stał.
I raczej kulruralny był. Jeden i drugi. Bo na kontroli kilka dni później kto inny nas przyjmował

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Villaro zaprasza