Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Media od kuchni
~mdm niezalogowany
17 kwietnia 2014r. o 7:25
No to uczniom już się lepsi fachowcy o dziennikarstwa nie mogli trafić...rzetelność medialna godna podziwu;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
17 kwietnia 2014r. o 8:01
Pokazali uczniom jak sami potrafią manipulować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~w.k. niezalogowany
17 kwietnia 2014r. o 8:02
a co może robiące papkę z mózgu "TVN-y", miały przyjechać??
Pomijając fakt że to katolicka telewizja informacje w niej głoszone są wielu ludziom nie na rękę z uwagi na to iż w 100% są prawdziwe, drugi raz zastanów się co napiszesz gimbusie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
17 kwietnia 2014r. o 8:20
~w.k. napisał(a): a co może robiące papkę z mózgu "TVN-y", miały przyjechać??
Pomijając fakt że to katolicka telewizja informacje w niej głoszone są wielu ludziom nie na rękę z uwagi na to iż w 100% są prawdziwe, drugi raz zastanów się co napiszesz gimbusie



150% prawdziwe, szczególnie te o zamachu? Żartujesz chyba, bo w to nie wierzysz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 kwietnia 2014r. o 8:48
pisałem o 100% a nie o 150% to po pierwsze, po drugie ani ja ani ty nie wiesz co tam się tak naprawdę wydarzyło, niestety ty w przeciwieństwie do mnie kupiłeś TVN-owską papkę, w TV Trwam porusza się tez inne ważne tematy nie tylko Smoleńsk, sporo mówi się także o dymaniu społeczeństwa przez bande rudego, uwierz mi że są w tym kraju inne naprawdę wolne media (poszukaj choćby w necie) od tych którymi ty się karmisz, pozdrawiam w ten piękny słoneczny dzień, a i jeszcze jedno na spotkaniu dzieciaków z ekipą Trwam nie było smoleńskiej agitki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Vivd niezalogowany
17 kwietnia 2014r. o 8:51
Ale wykładowców póścili młodzieży...
Później chodzi otępiałe społeczeństwo :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
17 kwietnia 2014r. o 8:51
~ napisał(a): pisałem o 100% a nie o 150% to po pierwsze, po drugie ani ja ani ty nie wiesz co tam się tak naprawdę wydarzyło, niestety ty w przeciwieństwie do mnie kupiłeś TVN-owską papkę, w TV Trwam porusza się tez inne ważne tematy nie tylko Smoleńsk, sporo mówi się także o dymaniu społeczeństwa przez bande rudego, uwierz mi że są w tym kraju inne naprawdę wolne media (poszukaj choćby w necie) od tych którymi ty się karmisz, pozdrawiam w ten piękny słoneczny dzień, a i jeszcze jedno na spotkaniu dzieciaków z ekipą Trwam nie było smoleńskiej agitki


Nie było jak to mówisz smoleńskiej agitki bo uczniowie by ich wyśmiali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e0bff niezalogowany
17 kwietnia 2014r. o 10:50
"Dziennikarze powinni zawsze przekazywać prawdę...", a księża powinni zająć się religią i piętnować np: pedofilię oraz inne grzeszki w swych szeregach, a nie zamiatać sprawy pod dywan. Najpierw niech zrobią porządek w siebie. Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i gówno prawda. Którą z nich mają przekazywać księża??? Ten "wykładowca" jak chciał zostać dziennikarzem , to po co został księdzem? Współczuję Wam dzieciaki, na siłę słuchać czegoś co Wam nie potrzebne, co manipuluje Wami...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza