Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
Wróć do komentowanego artykułu:
Maraton fotograficzny w ramach Dni Miasta
~ niezalogowany
24 czerwca 2014r. o 20:09
~foto napisał(a): Ja o Camerze nic nie wiem. Czy przyjmuja kogoś nowego? Co to w ogóle za grupa?

Mi zależy na fajnych ludziach z pasją, z którymi można spędzić miło czas. Wolałbym unikać grup zapatrzonych w siebie, wiecie o co mi chodzi. Nie chcę nic sugerować, bo o Camerze nic wiem, jak już wspominałem, ale po co się później denerwować ;)
I jest dokładnie tak jak oczekujesz, dlatego też zrzesza coraz więcej członków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2014r. o 20:10
[img=1403633416_emvos95.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Samotny strzelec niezalogowany
24 czerwca 2014r. o 20:28
"Śniadanie mistrzów" ;)[img=1403634492_7i8zke4.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2014r. o 10:43
~f napisał(a): Nie chodzi o Camerę tam i tak tylko we własnym szacownym gronie.a tak a propos wyroznione zdjecie Bruzdzinskiej to właściwie ktoś wieo co kaman tam?co to ma być,bo nic nie widać

Chodzi o to,by dać odbiorcy szersze pole do interpretacji. Ale widocznie autorka przeceniła niektórych i dała im zbyt wiele swobody :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~deligr niezalogowany
25 czerwca 2014r. o 13:11
Szkoda, że nie ma reszty zdjęć z tego maratonu, może niektórzy zmieniliby swoje zdanie co do poziomu fotografii. Wydaje mi się, że autorzy pokazanych zdjęć w artykule mieli lepsze inne fotki. Np. zwycięzca miał fantastyczną fotografię socjologiczną.
Jeśli chodzi o spotkania osób chcących robić razem zdjęcia to w CIK-u spotykają się w każdy czwartek od godz. 16 osoby interesujące się fotografią. Grupa nazywa się FOKO. Atmosfera bardzo przyjazna, spotykają się osoby w różnym wieku od nastolatków po osoby dojrzale dojrzałe;), o różnym poziomie wiedzy. Podejrzewam, że na wakacje tych zajęć nie będzie, zapewne zostaną wznowione po wakacjach ale szczegółowe info w CIK-u. Jestem uczestnikiem tych zajęć i szczerze polecam. Można dużo się dowiedzieć o fotografii, swoim aparacie, możliwościach swoich i sprzętu. Pracownia dobrze wyposażona. Tła, oświetlenia, ciemnia to rzeczy które można tam wykorzystać a często w domu tego nie mamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2014r. o 14:30
~deligr napisał(a): Pracownia dobrze wyposażona. Tła, oświetlenia, ciemnia to rzeczy które można tam wykorzystać a często w domu tego nie mamy.


A umywalki i wodę do płukania zdjęć macie? Bo to chyba jedne z najważniejszych elementów wyposażenia pracowni. No chyba że zdjęcia drukowane są wyłącznie z plików. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~monika niezalogowany
25 czerwca 2014r. o 15:55
Nie było zaproszeń. Każdy mógł wziąć udział, więc o co chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2014r. o 18:28
~ napisał(a): A umywalki i wodę do płukania zdjęć macie? Bo to chyba jedne z najważniejszych elementów wyposażenia pracowni. No chyba że zdjęcia drukowane są wyłącznie z plików. :>


oczywiście, że są ... w toalecie :P

Zmoderowano 25.06.2014 godz.18:30 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.