Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Maraton fotograficzny w ramach Dni Miasta
~Anty-k niezalogowany
24 czerwca 2014r. o 12:45
Słabe te zdjęcia... W telefonie mam kilka lepszych. Fotograficzna świta robi sobie zdjęcia i nagradza sama siebie.
Równie dobrze można zrobić konkurs na najlepiej zrobioną kawę w pracy i kazać pić ją jednemu pracownikowi. Kto te zdjęcia ocenia? Jeden z uczestników konkursu? Dajcie spokój. Zaproście kogoś z zewnątrz, np. Andrzejewską i Zawadzkiego, kogoś, kto mógłby być autorytetem, a nie samych siebie!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2014r. o 14:22
~Anty-k napisał(a): Słabe te zdjęcia... W telefonie mam kilka lepszych. Fotograficzna świta robi sobie zdjęcia i nagradza sama siebie.
Równie dobrze można zrobić konkurs na najlepiej zrobioną kawę w pracy i kazać pić ją jednemu pracownikowi. Kto te zdjęcia ocenia? Jeden z uczestników konkursu? Dajcie spokój. Zaproście kogoś z zewnątrz, np. Andrzejewską i Zawadzkiego, kogoś, kto mógłby być autorytetem, a nie samych siebie!!!!!!!

Trzeba było przyjść z telefonem i zaprezentować swój poziom techniczny...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anty niezalogowany
24 czerwca 2014r. o 15:18
Czy w Bolesławcu faktycznie brak ludzi co fotografować potrafią czy 'ziri' zrobiło sobie żarty.Patrząc na większośc tu prezentowanych zdjęć odnosi się wrażenie że wybór był na chybił trafił. !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~foto niezalogowany
24 czerwca 2014r. o 16:57
Mi niestety auto nawaliło, a miałem przyjechać... Niestety z niektórych miejscowości nie da się dojechać w niedzielę bez własnego środka transportu... Ech... głupia niby uszczelka, a potrafi pokrzyżować szyki.

Zdjęcie wody z klozetu albo wyjątkowo kiepskie zdjęcie pająka?? W ciągu 5 minut mogę 4 tematy znaleźć na dysku, a resztę zrobić......

Mam tylko nadzieję, że to nie ostatni taki maraton i niedługo będzie kolejny? Trochę niedobrze by było, jakby to nie było kontynuowane albo rok trzeba by było czekać na kolejną edycje...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~foto niezalogowany
24 czerwca 2014r. o 17:00
A może by tak sobie jakąś grupę fotograficzną zrobić i spotykać się częściej? Czasem zamiast iść samotnie na zdjęcia lepiej się spotkać w grupie, choćby tej 5-osobowej i coś razem porobić...

Ktoś byłby chętny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2014r. o 17:41
~foto napisał(a): A może by tak sobie jakąś grupę fotograficzną zrobić i spotykać się częściej? Czasem zamiast iść samotnie na zdjęcia lepiej się spotkać w grupie, choćby tej 5-osobowej i coś razem porobić...

Ktoś byłby chętny?
O ile mi wiadomo, takie wypady fotograficzne organizują członkowie stowarzyszenia Camera. Zawsze możesz do nich dołączyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~f niezalogowany
24 czerwca 2014r. o 18:58
Nie chodzi o Camerę tam i tak tylko we własnym szacownym gronie.a tak a propos wyroznione zdjecie Bruzdzinskiej to właściwie ktoś wieo co kaman tam?co to ma być,bo nic nie widać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~foto niezalogowany
24 czerwca 2014r. o 19:26
Ja o Camerze nic nie wiem. Czy przyjmuja kogoś nowego? Co to w ogóle za grupa?

Mi zależy na fajnych ludziach z pasją, z którymi można spędzić miło czas. Wolałbym unikać grup zapatrzonych w siebie, wiecie o co mi chodzi. Nie chcę nic sugerować, bo o Camerze nic wiem, jak już wspominałem, ale po co się później denerwować ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.