Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gwiazdy Święta Ceramiki 2014

~Ruda niezalogowany
26 czerwca 2014r. o 21:51
Beznadziejne! nie warto przyjeżdżać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
26 czerwca 2014r. o 23:46
Kicha coraz gorsza z roku na rok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
27 czerwca 2014r. o 9:30
Jak dla mnie bomba :D Zwlaszcza Marika :D

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 czerwca 2014r. o 11:55
Ta cała Marika jest beznadziejna,to po prostu jakieś nieporozumienie,co to w ogóle ma być? :D :D :D :D Najlepiej uciec z miasta .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
27 czerwca 2014r. o 12:08
~ napisał(a): Ta cała Marika jest beznadziejna,to po prostu jakieś nieporozumienie,co to w ogóle ma być? :D :D :D :D Najlepiej uciec z miasta .


Może kolega/koleżanka poczyta coś o gustach ? ;)

http://www.bolec.info/index.php?boleslawiec=forum&forum=9&act=showtopic&topic=86545&strona=last
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 czerwca 2014r. o 13:13
W Bolesławcu raczej nie zobaczymy zespołów typu Luxtorpedy, Hunter, Coma czy może Armia. Dobrze, że można pojechać do Lubina, Zgorzelca czy innych sąsiednich miast i dobrze się pobawić. Nie potępiam i może nawet rozumiem- masowa beznadziejna muzyka jest lepsza na wyciągnięcie chcących się pobawić i wypić tani alkohol pod sceną- jak co roku zresztą- zalane małolaty i ''menele". PS1. Jeśli przypadkiem kogoś uraziłem swoja opinią to z góry przepraszam, ale ja tak to widzę. PS2. Oczywiście porządni obywatele też się bawią, ale jakoś głównie widzę te gorsze sceny:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 czerwca 2014r. o 13:31
ja nie widzę tu żadnego ''artysty'' a wy piszecie ''gwiazdy'' ...


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10953
#Pastor nieaktywny
27 czerwca 2014r. o 20:44
Mi się podoba wole posłuchać tego niż obco języcznego pitolenia kij wie o czym. Zawsze znajdzie się kilkoro nie zadowolonych którzy usilnie wmawiają innym, ze kicha że dno itp itd WARTO! Warto iść posłuchać niż kisić cielsko przed TV i dłubać w nosie. Tyle. Na pewno tam będę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza