Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmiertelny wypadek w Brzeźniku
~Bolecnauta niezalogowany
28 czerwca 2014r. o 22:32
Kolejne nieszczęście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
28 czerwca 2014r. o 22:42
A moze ktos powiedziec cos wiecej na temat tego wypadku ? To zginal moze ktos z Nowogrodzca? i z ktorego auta, bo moja kuzynka pojechala o tej godzinie z chlopakiem i nie moge sie do niej dodzwonic i sie martwie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do xyz niezalogowany
28 czerwca 2014r. o 22:51
Trzeba nauczyć się dyskutować. Nic na razie złego się nie dzieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a niezalogowany
28 czerwca 2014r. o 22:59
Nie trzeba dzialac wczesniej skoro nic sie nie dzieje, a wypadek stal sie w miejscu publicznym i chcial czy nie chcial czy w miescie na wiosce czy w internecie ludzie zawsze beda gadac i komentowac. Nalezy ich tylko nauczyc tego zeby kazdy umial spojrzec na to z takiej strony w ktorej jest teraz rodzina tych osob, i przed skomentowaniem kazdy niech sie postawi w takiej sytuacji, pomysli i dopiero wtedy napisze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11552
#RattusNrv nieaktywny
28 czerwca 2014r. o 23:00
Po pierwsze, nie pisz Capsem, bo sam/a pokazujesz, że nie potrafisz podejmować dyskusji. Tak jak już ktoś pisał, trzeba się nauczyć dyskutować, a nie będzie problemu.

Poza tym ja nie widzę tez problemu w tym, aby te chamskie komentarze po prostu usuwać. Po co blokować? Po to jest możliwość komentowania, aby z niej korzystać. Osoby nie potrafiące uszanować czyjejś tragedii powinni być banowane i tyle.

Proste? Proste. A skoro nie ma komu, to zawsze można nadać innym funkcję moderatora.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2014r. o 23:03
~ja napisał(a): A moze ktos powiedziec cos wiecej na temat tego wypadku ? To zginal moze ktos z Nowogrodzca? i z ktorego auta, bo moja kuzynka pojechala o tej godzinie z chlopakiem i nie moge sie do niej dodzwonic i sie martwie

Dziewczyna byla mloda jasne włosy w spodnicy akurat wiezli Ja do karetki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~qwerty niezalogowany
29 czerwca 2014r. o 7:46
Nic to nie zmienia, że to Twój kuzyn. A tak na poważnie kondolencje dla rodziny i oby pozostali szybko wrócili do zdrowia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
29 czerwca 2014r. o 9:21
z milikowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.