Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowy Prezes BKS Bobrzanie
~anonimowy niezalogowany
2 lipca 2014r. o 14:48
następny tema będzie przemilczany ?? i kibice prawdy się nie dowiedzą ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kibic niezalogowany
2 lipca 2014r. o 17:03
~anonimowy napisał(a): następny tema będzie przemilczany ?? i kibice prawdy się nie dowiedzą ??


Jak można udowodnić, że biorą wynagrodzenie skoro nie biorą? Jak można udowodnić coś czego nie ma? Skoro twierdzisz, że biorą wynagrodzenie to udowodnij. Ja wiem, że nie biorą bo widziałem sprawozdanie finansowe. Jak ładnie poprosisz to Zarząd na pewno przekaże Ci te informacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KIbic niezalogowany
2 lipca 2014r. o 18:07
Myślę że należy powołać ws sprawie komisję sejmową pod szefostwem nijakiego Macierewicza,gościu szybkowyjaśni czy mają płacone czy nie.Jednoczesnie coś wyjaśni się o katasrofie samolotu,jeszcze nie wiem jakiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowy niezalogowany
3 lipca 2014r. o 10:04
~Kibic napisał(a):
~anonimowy napisał(a): następny tema będzie przemilczany ?? i kibice prawdy się nie dowiedzą ??


Jak można udowodnić, że biorą wynagrodzenie skoro nie biorą? Jak można udowodnić coś czego nie ma? Skoro twierdzisz, że biorą wynagrodzenie to udowodnij. Ja wiem, że nie biorą bo widziałem sprawozdanie finansowe. Jak ładnie poprosisz to Zarząd na pewno przekaże Ci te informacje.
Ja niczego nie twierdze i nic nie muszę udowadniać(czytaj ze zrozumieniem)zapytałem ile zarabia zarząd ?? chciałbym to wiedzieć,przecież to nie jest tajemnica ?? nie można udowodnić nie pobierania poborów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowy niezalogowany
3 lipca 2014r. o 16:25
To skoro już wiemy co nie co,to może się dowiemy jakiej wysokości są gaże przewidziane dla zarządu ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowy niezalogowany
4 lipca 2014r. o 12:41
a ile odprawy dostał abdykujący zarząd ?? a kto jest sponsorem drużyny ?? może na to pyt ktoś odpowie ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Działacz niezalogowany
4 lipca 2014r. o 13:08
Anonimowy capie, umiesz czytać, ze zrozumieniem? Zarząd nie pobiera żadnego wynagrodzenia i odpraw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
4 lipca 2014r. o 13:19
To może ja spytam ,inaczej -

Prezes Zarządu - Janusz Rajczakowski
I wiceprezes - Sebastian Zaremba
II wiceprezes - Mirosław Lik

Po co wiejskiej drużynie, BKS Żołądź Bolesławiec ,trzech prezesów?

Oczekuję logicznej odpowiedzi i wykazu obowiązków prezesa/prezesów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza