Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowy Prezes BKS Bobrzanie
~egerszege niezalogowany
1 lipca 2014r. o 22:14
brawo Ruski!!! przewiduje sukcesy...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kochający piłkę inaczej niezalogowany
1 lipca 2014r. o 22:23
Nie życzę im źle ale ,,logo'' BKS- u przypomina mi trochę klapsydrę cmentarną.Ktoś rozgarnięty graficznie powinien to zmienić.Wiem że jest to tylko zabieg kosmetyczny,bo za pogrzeby płacą mało, lecz od czegoś trzeba zacząć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyrocznia niezalogowany
2 lipca 2014r. o 1:11
daję niecały rok temu "prezesowi" i całemu zarządowi . Niestety , zespoły młodzieżowe ( młodzicy , trampkarze , junior młodszy i starszy ) nie dograją do konca w swoich rozgrywkach ( brak kasy ) , pierwsza drużyna z braku pieniędzy nie dogra sezonu do końca . za rok BKS startuje z B-klasy !!! Szkoda tylko dzieciaków :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
2 lipca 2014r. o 8:17
Kto to jest Rajczakowski? Skąd się wziął?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
2 lipca 2014r. o 9:05
Grał kiedyś w piłkę i oglądał mecze, oto skąd się wziął
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~szkoda mi was niezalogowany
2 lipca 2014r. o 13:30
Były już prezes Woch na zebraniu sprawozdawczym powiedział że będą pieniądze za Jaśka Wojciechowskiego Lubin zapłaci 35 tysięcy a za Kapusza 30 tysięcy zł.Teraz się okazało że to były tylko puste słowa ponieważ Zagłębie z tych zawodników całkowicie zrezygnowało i żadne pieniądze nie wchodzą w rachubę,martwi mnie to że jak napisał wyrocznia zabraknie pieniędzy na grupy młodzieżowe a o seniorach nie wspomnę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~3 etaty niezalogowany
2 lipca 2014r. o 13:36
A ile zarabia prezes i wice prezes i członek itd.mógłby ktoś napisać liste płac zarządu ?? to chyba nie jest tajemnica ??

-- Projektant graficzny, freelancer. Technology evangelist.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zibi niezalogowany
2 lipca 2014r. o 13:54
gosciu ;3 etaty;-- przestan jatrzyc jak Ci z pewnej parti i idz do lekarza albo do kosciola.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza