Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Komin za 300 000zł
~ niezalogowany
8 lipca 2014r. o 21:51
~DO PIOTRA napisał(a): Jakbyś nie zauważył panie kierowniku to w tym ...idołku jedynie KK może trzymać w rydzach to otępiałe, zapatrzone na zachód społeczeństwo.
Myślisz, że u prawosłowian nie ma bandytyzmu? Jest, ale mimo tego putin nie bardzo boryka się z zepsuciem XXI w. Plując na Kościół Piotrze strzelasz w kolano Polsce, a to pamiętać będę.
Zajmujesz się jakimiś BYDLAKAMI ,a nie cieplem w miescie .Mamy w B-cu 18 ENERGETYKOW ze specjalnoscia ENERGETYKI CIEPLNEJ nie robi się KONKURSU tylko KOLESIA się wstawia.Bardzo dobrze temu Boleslawieckiemu MOTLOCHOWI ,ze się na to Zgadza!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zdemotywowany niezalogowany
8 lipca 2014r. o 21:58
~ napisał(a): .Bardzo dobrze temu Boleslawieckiemu MOTLOCHOWI ,ze się na to Zgadza!!

Sam tym stwierdzeniem nie zasługujesz na nic dobrego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 lipca 2014r. o 22:02
~DO PIOTRA napisał(a): Jakbyś nie zauważył panie kierowniku to w tym ...idołku jedynie KK może trzymać w rydzach to otępiałe, zapatrzone na zachód społeczeństwo.
Myślisz, że u prawosłowian nie ma bandytyzmu? Jest, ale mimo tego putin nie bardzo boryka się z zepsuciem XXI w. Plując na Kościół Piotrze strzelasz w kolano Polsce, a to pamiętać będę.


Co Ty kobieta lekkich obyczajow nie powiesz. Od stuleci propagujecie dogmaty , a ludzie wciąż kłamią. Wiesz , co nie boli ? Strata z mojej winy , ale Jaszczura udupię. Tak mi dopomóż Bóg

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zdemotywowany niezalogowany
8 lipca 2014r. o 22:10
Pannazdzieckiem napisał(a): , ale Jaszczura udupię. Tak mi dopomóż Bóg

Czekam. Tak mi dopomóż Bóg.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 lipca 2014r. o 22:55
~Zdemotywowany napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): , ale Jaszczura udupię. Tak mi dopomóż Bóg

Czekam. Tak mi dopomóż Bóg.


Bez Ciebie Zmotywowany nie dam rady. Jesteś mi potrzebny. Prywatną miłość dzisiaj poświęciłem dla dobra ogólnego. Mów mi patryiota - dziwny czlowiek . Dobranoc :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
8 lipca 2014r. o 23:59
Pannazdzieckiem napisał(a): Prywatną miłość dzisiaj poświęciłem dla dobra ogólnego.



Uważałam, że jesteś szalony, ale żeby aż tak?
Wariatuńcio!
:P

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lipca 2014r. o 6:30
Pannazdzieckiem napisał(a): Prywatną miłość dzisiaj poświęciłem dla dobra ogólnego. Mów mi patryiota - dziwny czlowiek

Kiedyś mam nadzieję, że będę miał okazję opowiedzieć Ci ile ja poświęciłem, by dzisiaj być nazywanym nazistą, faszystą, ...-fobem wszelakiej maści, ale nie żałuję niczego.
Wiesz Piotrze co jest smutne? Rozmawiając z ludźmi młodymi robi mi się przykro. Oni już nie wierzą, że tu może być lepiej.Porzucili ,,broń". Co więcej dla nich walka o drugiego człowieka jest głupotą. Normalne stało się okradanie, wyzyskiwanie, wszelakie choroby umysłowe. Indoktrynacją pełną gębą. Też można by wyluzować, nie przejmować się, odpuścić, ale nie zrobię tego. A wiesz dlaczego? Bo wierzę, wierzę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zdemotywowany niezalogowany
9 lipca 2014r. o 6:33
Ps. Możesz przyjść jutro o 19 pod ratusz na manifestacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza