Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Z Bożą pomocą
2900
#falco nieaktywny
28 lipca 2014r. o 6:41
skorn napisał(a):
falco napisał(a): zawsze jest wszystko ok. ale kiedy dojdzie do jakiejś tragedii ''objawia'' się wiele innych prawd...

Gdyby to była parada tzw. równości, to byś sie nawet nie zająknął, hipokrytesie. : )


modne jest stwierdzenie ''mijasz sie z prawda'' i właśnie tak jest w tej chwili :)
pisałem gdzieś w jakimś temacie o tym że żadna ''parada równości ''mi nie przeszkadza i tak samo jest w przypadku ''parady wiary''
jaka by ona nie była -jedna czy druga- nie zajmuje ona w moich myślach dużo miejsca bo nie identyfikuję się żadnym z tych środowisk bo...
-jestem hetero
- ''bliżej mi do potwora niż do przeora''
zauważ tylko jedno -nikt nie wyzywał ''pielgrzymów'' od oszołomów,katoli itp. a co się dzieje kiedy maszeruje sobie parada ''innych''
podstawą tej dyskusji jest to co jest normą w zachowaniach ,w porządku prawnym a mam prawo się denerwować kiedy łamie się moje prawo do poruszania się po drodze w imię ideałów innej grupy z którą się niekoniecznie zgadzam...

moje zdanie na temat gejów znasz więc nie będę tego powtarzał
są wolni jak ty czy ja i mają takie same prawa i obowiązki ale ty masz inne zdanie na ten temat

jak to się ma jednak to twojej ''walki'' o wolność ,demokrację itp.

i kto tu jest ''hipokratesem''?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wolar niezalogowany
28 lipca 2014r. o 7:32
Moim skromnym zdaniem, pielgrzymka to taka zastępcza forma wyjazdu na urlop. Niskie zarobki i wysokie koszty powodują, że nie stać nas na wyjazd. A ta forma jest praktycznie bezpłatna. A dwa tygodnie poza domem bezcenne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~katoliczka niezalogowany
28 lipca 2014r. o 11:06
Wpisy ludzi w tym temacie sa zenujace!
a co najciekawsze wypowiadaja sie niewierzacy ludzie, ktorych temat w ogole nie powinien interesowac!!!!!

Jesli to sa Boleslawianie, to az strach pomyslec kto zostal w tym miescie.

Mnie jako osobe wierzaca urazaja te bzdury, ktore ludzie tu wypisuja i nie potrafie zrozumiec celu w jakim admin podal to do dyskusji?! Byc moze jako prowokacja dla tych ktorzy tylko potrafia krytykowac, marudzic i ciagle sa niezadowoleni.

Bulwersujace...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 lipca 2014r. o 13:36
a co ci przeszkadza ''katoliczko''

wolność słowa i wyznania? :D
mam je i korzystam z tego...hehehe

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2014r. o 16:23
~anonimowy napisał(a): podejrzewam z gdybyście tylko mogli to byście mnie na stosie spalili ??


Wcześniej podejrzewałeś, że ktoś Cię za psychicznego uważa? Teraz podejrzewasz, że ktoś chciałby Cię na stosie spalić? Przeceniasz się :) Twoje wypowiedzi są raczej z tych, które przyjmuje się z uśmiechem i pobłażaniem. pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowy niezalogowany
29 lipca 2014r. o 9:47
~ napisał(a):
~anonimowy napisał(a): podejrzewam z gdybyście tylko mogli to byście mnie na stosie spalili ??


Wcześniej podejrzewałeś, że ktoś Cię za psychicznego uważa? Teraz podejrzewasz, że ktoś chciałby Cię na stosie spalić? Przeceniasz się :) Twoje wypowiedzi są raczej z tych, które przyjmuje się z uśmiechem i pobłażaniem. pozdrawiam :)
skoro są takie groteskowe to dlaczego są usówane ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~groszem niezalogowany
29 lipca 2014r. o 11:18
anty katole pamiętajcie ze natura nie lubi pustki i tak katolicyzm który tak mieszacie z błotem to za paręnaście lat może zastąpić islam :P pomyślcie co lepsze religia zakorzeniona od wieków w naszej tradycji czy religia pokoju islam :> :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowy niezalogowany
29 lipca 2014r. o 11:48
przede wszystkim wolność religijna,a nie wytykanie palcami nie wiernych,i zniesienie religi ze szkół ,(...)

Zmoderowano 29.07.2014 godz.14:05 - powód: zbędne cytowanie oraz ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.