Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzeźwy poranek
2438
#rafi nieaktywny
29 lipca 2014r. o 13:32
Brawo dla policji ;), oby tak dalej to uda się takich wytępić zanim zabiją kogoś przez swoją głupotę

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
29 lipca 2014r. o 13:36
rafi napisał(a): Brawo dla policji ;), oby tak dalej to uda się takich wytępić zanim zabiją kogoś przez swoją głupotę


Popieram :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowy niezalogowany
29 lipca 2014r. o 14:35
nie ma się czym chwalić ale miałem 2,3 promila i straciłem prawo j.chyba na 2 lata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 lipca 2014r. o 15:53
A kto w końcu zbada policjantów.Sorry,ale ta grupa zawodowa dobrze "daje ognia".Ciekawe,czy ktoś się ze mną nie zgadza?Poza samymi mundurowymi,naturalnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~s niezalogowany
29 lipca 2014r. o 17:16
Mój sąsiad od wielu lat pije co dnia minimum 4 piwa. Sam się przyznaje, że jak wróci z pracy to zanim pójdzie spać wypije czteropaka :D Zresztą jak go zobaczę bez puszki tyskiego to pytam czy jest chory;) Jak to możliwe, że jeszcze go nie zatrzymali skoro sam dojeżdza 10 km do Bolesławca? Koleś ma ok 50 lat a pije od kiedy pamiętam. Jak go pytam czy się nie boi to mówi, że rano już jest ok :D Wątpię bo dla mnie 4 piwa to max i czuję się pijany. Rano na bank coś ma w sobie a jedzie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~S niezalogowany
29 lipca 2014r. o 17:23
Dodam też, że to w miarę normalna rodzina. Niczego im nie brakuje bo oboje z żoną pracują. Dzieci dorosłe studiują. Koleś po prostu lubi piwo i uzależnił się już dawno. Heh a najlepszy jest widok jak wraca ze sklepu i zjeżdza z asfaltowej drogi w drogę gruntową i już nie może doczekać się zimnego piwka (do domu ok 500m) więc jak się mijamy autami to już podnosi puszkę do góry:D Na zdrowie :D Jest wesoło :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sąsiad niezalogowany
29 lipca 2014r. o 19:02
I takich mamy sąsiadów,ty chyba w policji pracujesz,HaHA jesteś kabelmajster z twojej wypowiedzi wnioskuje,pozdrowienka dla eSa.

Zmoderowano 29.07.2014 godz.20:45 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pol niezalogowany
29 lipca 2014r. o 21:03
W godzinach porannych jest taki ruch, że nie wyobrażam sobie abym nie walnął setki na odwagę. Nie wiem jak można jeździć w takim tłoku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza