Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Offroad po lesie
~ niezalogowany
8 sierpnia 2014r. o 18:13
Mieszkam blisko lasu, pustaki jeżdżą i ryją drogi przez cały weekend, sam mam ochotę na quada, ale przez takich ...i to wstyd już takim sprzętem jeździć....

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
8 sierpnia 2014r. o 19:11
mi się nie podoba jak pozamiatam chodnik i ludzie po nim łażą nanoszą wszystko z powrotem . zakaz chodzenia trzeba wprowadzić !!!
gratuluje ograniczenia mózgowego dla osoby która robi na samym końcu komentarza dopisek ... BARANIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 sierpnia 2014r. o 21:19
~ napisał(a): Ciężarówki muszą wjechać do lasu ,bo gospodarka leśna tego wymaga ,prace muszą być wykonane i to nie ma nic do rzeczy,to nie jest celowe niszczenie "bo mi się tak podoba",tylko konieczność,las wykonuje prace,las naprawia a kto nie musi niech nie niszczy ,poza tym co za dzikie myślenie ,jak ciężarówki leśne coś pracując zniszczą to i ja mogę się zabawić i zrujnować doszczętnie co się da,a co tam,wolność jest ,niszczmy ,marnujmy,a co to? Nie wolno? :/

Jak już wjedzie ciężarówka i roz pieprzy drogę to niech to później naprawiają, LP mają tyle pieniążków, że mało się nie (...). JA na tych zdjęciach nie widzę nic co by mogło kosztować 20k.

Zmoderowano 08.08.2014 godz.21:24 - powód: topposting oraz złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 6:31
Dobrze im, brawo, las nie jest torem wyścigowym. Jak chcecie jeździć to wynajmijcie sobie na jakiś czas od wojska poligon Świętoszów- Pstrąże .
Na sztrucla z dziurawym tłumikiem stać, a na wynajem nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 18:36
A od kiedy to mozna poligony wynajmować?Poligon to teren wojskowy i z natury jest tam zakaz wstępu. LP mają za duzo kasy i nie wiedzą co z nią robic, dlatego głupotami sie zajmują i robią afere wokół jakis 2 terenówek. Ciekawe na co pójdą te pieniadze z kolegium?Pewnie złapia jeszcze kilku i z tej kasy zakupią nowe terenówki dla strazy lesnej co by im było łatwiej offroadowców ganiac, a tym samym znajdą sobie zajęcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 18:43
Od dawna można wynająć, wynajmują sobie obcokrajowcy i ćwiczą na drogach czołgowych w okolicach Małego Trzebienia, kto był ten wie....
Odbywają się rajdy, Małysz też w okolicach krążył swoją terenówką.
Ale jak kasy wystarczyło tylko na crosa to trzeba ryć las i uprzykrzać czas innym .... Frajerzy niech płacą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rogacz niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 22:54
Żal Wam dupe sciska ? kupcie sobie motory i jezdzijcie albo zajmijcie sie czymś i zbierajcie znaczki a nie tylko zaglądacie od sąsiada do sąsiada co sie dzieje na podwórku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
10 sierpnia 2014r. o 0:18
Ludzie ,ale przelot przez lasy itp to nie zawsze rycie na pełnym ogniu,czasem to też zwykły przejazd autami cywilnymi 4x4 po leśnych traskach z błotkiem,czy innymi atrakcjami.
Bez rozjeżdżania grzybiarzy,bez niszczenia tras,czy demolowania przyrody..
Tak tez nie można? Komu to szkodzi?

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza