Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~~Niebo niezalogowany
16 stycznia 2023r. o 21:36
~~Bananowy Grzybień napisał(a): Ja mówię o jego wyznaniach na FB. Męczą go egzystencjalne dylematy. Non stop pisze, że Boga nie ma itp... Daj mu Boże zdrowie, ma czas się nawrócić.

Bóg lubi nawróconych odszczepieńców. Jak się dowie że jest okazja takiego zaprzańca nawrócić to pewnie to zrobi.
Swoją drogą ciekawe w co taki wierzy.W drzewo czy w ściane . A może tylko udaje a na serio jak mawia jego kolega rajty mu falują ze strachu,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowy Grzybień niezalogowany
16 stycznia 2023r. o 21:43
Ja wierzę jednak, że Bóg da mu czas żeby przeprosił za te wszystkie przykre słowa pod adresem wierzących, ich wiary i Boga. Dziś ta jego krytyka już ma inny wymiar. Jest mniej obelżywa i mniej prześmiewcza. Skupił się na samym Bogu. I chociaż zaprzecza jego istnieniu, to już jest postęp, że tyle o nim myśli. Ja tam mu jako chrześcijanin wybaczam i życzę nawrócenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie ma litości niezalogowany
16 stycznia 2023r. o 22:13
~~Bananowy Grzybień napisał(a): Ja wierzę jednak, że Bóg da mu czas żeby przeprosił za te wszystkie przykre słowa pod adresem wierzących, ich wiary i Boga. Dziś ta jego krytyka już ma inny wymiar. Jest mniej obelżywa i mniej prześmiewcza. Skupił się na samym Bogu. I chociaż zaprzecza jego istnieniu, to już jest postęp, że tyle o nim myśli. Ja tam mu jako chrześcijanin wybaczam i życzę nawrócenia.

Co znaczy wybaczam . Bezbożnikowi wybaczasz. Muzułmanie dawno by my ten zaprzany łeb odrąbali. Może na odpust go zabierzesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miłorząb pnący niezalogowany
16 stycznia 2023r. o 22:19
Pisali tu że wieczorami jak się ściemniło to do kościoła biegał czyli musi być prawdą że to fałszywy człowiek. .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty bławatek niezalogowany
16 stycznia 2023r. o 22:22
Zdradzi każdego i oczerni na dodatek bo jak się tu czyta pomówił jakąś kobietę i nawet za to przepraszał .To jak to z tym było PanieM ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cha cha cha cha niezalogowany
16 stycznia 2023r. o 22:24
~~Złocisty bławatek napisał(a): Zdradzi każdego i oczerni na dodatek bo jak się tu czyta pomówił jakąś kobietę i nawet za to przepraszał .To jak to z tym było PanieM ?

Jakom kobiete bo nic nie wiem. Dawiaj o co chodzi . Też się pośmiejemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskier złocisty niezalogowany
16 stycznia 2023r. o 22:27
Mało było śmiechu jak zachciało mu się być prezydentem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~horus niezalogowany
16 stycznia 2023r. o 22:29
Z PanaM nie wolno kpić bo was diabłem postraszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.