Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowe biuro Bolec.Info - jeszcze bliżej bolesławian
670
ramaj
20 sierpnia 2014r. o 16:12
skorn napisał(a):
emem napisał(a): Przyjdz do Biura Redakcji to sie przekonasz

O czym mam się przekonywać? Rozwiodłeś się z żoną? Już nie mieszka w Krakowie? :)


Emem.
Coś podejrzanie dopytuje się o adres.Ja na twoim miejscu pilnowałbym żony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
20 sierpnia 2014r. o 16:14
To prawda. Zawsze mi się podobała. Tak jak tobie emem. Ale o tym sza...

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
20 sierpnia 2014r. o 16:17
skorn napisał(a): W jakich dniach i godzinach można zastać w redakcji Redaktor Naczelną? :)


Ze wzgledu na charakter obowiazkow Redaktor Naczelna nie pelni stalego dyzuru w Redakcji. Ale mozna zadzwonic i sie umowic na konkrenty dzien, godzine :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
20 sierpnia 2014r. o 16:31
To ciekawe, bo redakcja to pierwsze przychodzące na myśl miejsce, w którym szukałbym redaktora naczelnego, właśnie ze względu na charakter obowiązków pełnionych przez osobę piastującą tę funkcję.

Wszystko na opak w tym Bolesławcu. :)

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 16:44
Oh Skornie,ale masz tam na miejscu nie mniej urodziwego Jegomościa.A gruby dalej moderuje w swej piwnicy ?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iluminati niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 16:58
nie mogę się uspokoić z radości że jesteście tak blisko teraz może wpadnę na kawe,ale blisko to jest szok,normalnie tak blisko że bliżej być nie może,a dało by się przenieść jeszcze bliżej ?? tak blisko żebyście byli ieszcze bliżej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czarna85 niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 18:12
~iluminati napisał(a): nie mogę się uspokoić z radości że jesteście tak blisko teraz może wpadnę na kawe,ale blisko to jest szok,normalnie tak blisko że bliżej być nie może,a dało by się przenieść jeszcze bliżej ?? tak blisko żebyście byli ieszcze bliżej.


Się uśmiałam :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
21 sierpnia 2014r. o 15:23
~ napisał(a): A gruby dalej moderuje w swej piwnicy ?

A który to?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza