Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Mandat za brak odblasku

211
skorn
27 sierpnia 2014r. o 23:57
A skąd wiesz, że ma w dupie własne bezpieczeństwo? Może od lat nosi odblask, ale nie podoba mu sie mandat za jego brak. Widzę, że należysz do tej nierozgarnietej części polskiego społeczeństwa, której trzeba organizowac pokaz siły, żeby cos zrozumiała.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
28 sierpnia 2014r. o 0:04
Skorn..
W wielu kwestiach z wieloma rzeczami się nie zgadzasz mając nikłą wiedze na dany temat,i tyle. Albo hejtujesz albo pieprzysz głupoty ,czasami z czyms masz rację.
Masz prawko? Jeździsz autem po mieście w jesiennych klimatach?
Wiesz jak wygląda pieszy w deszczowym nocnym mieście? Jak wygląda za miastem jak idzie poboczem?
Jako kierowca wypowiedz się ,jak w takich warunkach widzisz pieszego :)Dobranoc

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 sierpnia 2014r. o 0:43
Kampania informacyjna, a nie nękanie ludzi mandatami. Z drugiej strony dobrze, szalejący kierowcy przestaną się tłumaczyć, że nie widzieli pieszego.


Dopisane 28.08.2014r. o godz. 00:43:

hemi napisał(a): SWiesz jak wygląda pieszy w deszczowym nocnym mieście? Jak wygląda za miastem jak idzie poboczem?

Prędkość dostosowuje się do panujących warunków, tak podpowiada zdrowy rozsądek. Wiesz co to takiego zdrowy rozsądek?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 sierpnia 2014r. o 5:57
zbyt wielu nie wie co to takiego :)
widać to codziennie na naszych drogach a wczoraj na Kościuszki naprawdę mnie wkur...o ''panisko w słynnej już w bolcu Insigni

kurna --to że jesteś gliną to że włączyłeś ''sygnał świetlny'' nie upoważnia cie ... do stwarzania takiego zagrożenia jakiego wczoraj o 18,30 sie dopuściłeś...
jazda na łuku ,wyprzedzanie na trzeciego NA CIĄGŁEJ !!!!!
JA ZJECHAŁEM NA POBOCZE ALE GDZIE MIAŁA UCIEKAĆ TA CIĘŻARÓWKA ????
masz jakieś pytania?...znajdziesz mnie po IP :>

MNIE ZA TAKIE WYKROCZENIE BYŚ ZABRAŁ ''PRAWKO''!!!!!!

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~posterunkowy niezalogowany
28 sierpnia 2014r. o 6:56
Nic mi nie zrobisz.Ja jestem Pan Władza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
28 sierpnia 2014r. o 12:52
skorn napisał(a): Kampania informacyjna, a nie nękanie ludzi mandatami. Z drugiej strony dobrze, szalejący kierowcy przestaną się tłumaczyć, że nie widzieli pieszego.Dopisane 28.08.2014r. o godz. 00:43:
hemi napisał(a): SWiesz jak wygląda pieszy w deszczowym nocnym mieście? Jak wygląda za miastem jak idzie poboczem?

Prędkość dostosowuje się do panujących warunków, tak podpowiada zdrowy rozsądek. Wiesz co to takiego zdrowy rozsądek?


Widać,że nie wiesz jak wygląda jazda w trudnych ,lub nocnych warunkach.
Zrób prawko, jedź nawet zwykłą ul.Kościuszki po zmroku i jak nagle pojawi sie nieoświetlony pieszy i fuksem go ominiesz to tłumacz sobie :"niedostosowałem prędkości do warunkówj jazdy".
Ludzie sa niewidoczni i niedostosowanie prędkości nie ma nic do tego ,bo raz ciachnałem lusterkiem gościa , miałem 50-60km/h na wlocie do miasta.
To może powinienem jechac środkiem i to 30km/h bo sa kuźwa nieśmiertali łażący drogą ?
Bedziesz kierowcą ,zobaczysz jak to wygląda z pojazdu ,wtedy pogadamy ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iluminati niezalogowany
28 sierpnia 2014r. o 13:21
ludzie przestańcie się wstydzić w kamizelkach odblaskowych chodzić.w krajach rozwiniętych stosowanie kamizelek jest tak powszechne jak używanie powietrza,tylko w krajach 3 go świata w którym my żyjemy (republika bananowa) to wstyd.jak ktoś mandatem prubuje uratować ci życie tj krzyk !! zrozum ignorancie że nie wszystko co robi władza jest złe dla ciebie,naucz się rozrużniać co jest dobre a co złe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12065
#ufooludek nieaktywny
28 sierpnia 2014r. o 13:40
Moim zdaniem to dobry pomysł. Zarówno w przypadku pieszych, jak i rowerzystów. Chociaż oczywiście inteligentny człowiek założy odblask tak czy siak :) A inteligentny kierowca nie będzie przekraczał prędkości, szczególnie w nocy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza