Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Mistrzostwa świata na telebimie w Bolesławcu?

~anonim niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 0:21
Czy jest możliwe i w jakim czasie można zrealizować takie przedsięwzięcie, mianowicie żeby chociażby mecze Polaków były pokazywane na telebimie gdzieś w Bolesławcu? Stworzyć taką strefę kibica na okres mistrzostw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Siatkomaniaczka niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 23:34
Świetny pomysł :) Ale myślę że wystarczyłoby zwykłe spotkanie w jakiejś restauracji/pubie :). A w Bolesławcu nie brakuje kibiców siatkówki, którzy bardzo chętnie spędzili by miło czas oglądając naszych orłów. !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~I niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 10:38
Bardzo fajnie by było spotkać się w gronie kibiców, ale miasto chyba nie ma tego w planach:( Pozdrawiam kibiców!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12499
#Ripo nieaktywny
30 sierpnia 2014r. o 11:20
Skandalem jest że polsat zakodował mundial.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
30 sierpnia 2014r. o 11:27
Licencja dla restauratorów na MŚ w siatkówce kosztuje minimum 1250 złotych i wielu z nich zapowiedziało, że zbojkotuje imprezę.

A na forum takie oto nastroje Polaków:

- Ja się pytam za czyje pieniądze zostały wybudowane hale sportowe ? Moim zdaniem w większości za "Państwowe" czyli nasze społeczeństwa z naszych podatków, a teraz złodziej Solorz , PZPS i spółka z tego tytułu okradają nas w biały dzień. W tym kraju to "norma" widzę. Jestem zagorzałym kibicem nie tylko siatkówki, ale ogólnie sportu dlatego dziękuje, nie będę nabijał kasy złodziejom i zrezygnowałem z biletów oraz pseudo transmisji. Życzę powodzenia zawodnikom i klapy organizatorom oraz współczuje polskiej siatkówce, bo już straciła dużo przez taki numer, to jest anty reklama siatkówki !!!!!

-Na tym cały kodowaniu straci tylko i wyłącznie siatkówka i sam mundial !
Bez publicznego dostępu do transmisji większość kibiców oleje mistrzostwa.
Szkoda wielka !
Nie będzie dyskusji z kolegami w pracy w dniu meczu Polaków.
Nie będzie wielkiego szału dzień po wygranym meczu.
Zero emocji. Zero zainteresowania...
I nie pomoże nawet to, że polsat się gimnastykuje jak może na wszystkich swoich antenach by wskrzesić entuzjazm...
Zobaczycie sami jak będzie.
Oglądalność meczu otwarcia : 30 mln
Pozostałe mecze z udziałem polaków 30 tys !!!


-BARDZO DOBRZE NIECH OGLĄDANIE MECZÓW KOSZTUJE NAWET I 500ZŁ. A WIECIE DLACZEGO BO POLSAT NIE MA KASY, KUPILI PLUSA I BRAKUJE IM NA RATY KREDYTU. GDYBYM MIAŁ CYFROWY POLSAT A NASZCZĘŚCIE NIE MAM TO BYM GO WYWALIŁ PRZEZ BALKON. ZŁOZIEJE, ZŁODZIEJE I JESZCZE RAZ ZŁODZIEJE!!! TAKA IMPREZA ODBYWA SIĘ U NAS RAZ NA JAKIŚ CZAS I ZAMIAST TRANSMITOWAĆ WSZYSTKIE MECZE ZA DARMO TO NIECH LUDZIE PŁACĄ JA NIE BĘDĘ TRUDNO. TYLKO SZKODA ŻE CAŁY ŚWIAT ZNOWU SIĘ BĘDZIE ŚMIAŁ Z POLSKI, ZE WE WŁASNYM KRAJU NIE MOGĄ OBEJRZEĆ MECZY TYLKO MUSZĄ ZA TO DODATKOWO PŁACIĆ. POLSAT KIJ CI W OKO!!!


-Je@@ć POLSAT. To co zrobili to totalne szmaciarstwo. Wiem, że biznes to biznes, że nie ma za darmo TV, jednak są wydarzenia, które sa dobrem wspólnym, do takich powinny należeć mecze reprezentacji, a tym bardziej mistrzostwa w których bierzemy udział, dodatkowo rozgrywane w Polsce. Dla mnie od dzisiaj kanały będące pod marką słoneczka nie istnieją...





Jednak istnieje też darmowy i legalny sposób na obejrzenie siatkarskiego mundialu. Dotyczy to osób korzystających z telewizji satelitarnej. Kompleksowo mistrzostwa relacjonować będzie włoska stacja Rai Sport 1, dostępna na satelicie Hot Bird.

W programie telewizyjnym mecze na żywo umieściła także arabska beIN Sports (satelita Badr 4). Wadą oglądania mistrzostw w tych kanałach jest brak niektórych meczów Polaków. W Rai Sport nie jest awizowany na przykład nasz mecz z Australią. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Damian Bartis niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 11:28
jest strona gdzie prawdopodobnie mozna ogladać bezpłatnie wszystkie wydarzenia sportowe , sprawdzie to i napiszcie jak to wyglada . www.livetv.ru
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tak niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 12:43
A tam. Najezdzacie na polshit, a wystarczylo, żeby np. Tvp wystartowala, a to właśnie ona strzelila sobie w kolano i was teraz podpuszcza....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ziutek niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 21:09
CHamstwo w Naszym Państwie Czego nie Mogą Zarabiać na Reklamach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.