Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oświadczenie prezesa Józefa Króla
~mir.ko niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 17:43
ja nie widzę w artykule by podzielał Twój krytyczny punkt widzenia. jedynie przypomniał stawiane wobec siebie zarzuty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 18:39
myślę ze jakaś grzywna w sądzie ostudzi na przyszłość takie komenatrze ad hoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jessi niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 19:35
Teraz będzie: "Boguś, poratuj" :)
Jak się czegoś nie wie na pewno to się nie rzuca oskarżeń.
Się zapłaci parę złotych to się na drugi raz pomyśli, zanim wciśnie się "Enter"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alf niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 20:06
Bo tutaj chodzi o transparentnść władzy. Korzystając z faktu że nasz kochany były prezydent a obecny prezes PWiK się rozgadał, zadaję pytanie o to jak są wydawane pieniążki płacących za wodę i ścieki. Konkretnie ile zysku dla firmy przyniosły jego błyskotliwe pomysły:
-promocja wody
-opłaty za wody deszczowe
-zmotoryzowanie inkasentów
-konkursy promocyjne - internetowe
-utrzymywanie ISO
-samochody prywatno-służbowe
-nowe programy informatyczne
-produkcja gazu z trawy(podobno)
I Bóg jeden wie co jeszcze, bo działania Prezesa są bardzo utajnione i wie o nich być może tylko częściowo zaprzyjaźniona a częściowo ciężko przestraszona rada nadzorcza. Jest ona, ta rada, organem do pobierania wynagrodzenia, do głosowania "ZA" i do niczego więcej.
Niech prezes pochwali się wyborcom jak racjonalnie dysponuje ich finansami, żeby później po latach nie musiał podawać ich do sądów. Jest prezesem spółki miejskiej a nie prywatnej i tajność jego działań, tajność płac w półce daje dużo do myślenia. Kampanię wyborczą proszę opłacać ze swoich pieniędzy Panie Prezesie
Sukcesów wyborczych życzę Panie Prezesie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też tylda niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 21:02
Z wywodu p.Króla wynika tyle, że ..."to nie ja , to kolega"zrobił to, czego p. Król wstydziłby się, gdyby on to zrobił. Dlatego dziś tłumaczy się z tego czego rzekomo nie zrobił. Zawiłe to i śmieszne, no ale zbliżają się wybory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 21:06
W końcu znalazł się ktoś, to oszczercę nauczy odpowiedzialności za słowo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 21:20
A ja uważam że Król powinien już odejść w niebyt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zygii niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 21:26
~xyz napisał(a): A ja uważam że Król powinien już odejść w niebyt.
Tez tak uważam.Ale od KORYTA jest się trudno oderwać.I jeszcze do tego jak się ma układy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza