Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

złodzieje z Kilińskiego ...

~ niezalogowany
12 września 2014r. o 17:18
złodzieje na Kilińskiego ruszyli - passat bez kół, a citrone z przebitymi czterema kapciami? Sama radocha!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~robertdrawno niezalogowany
12 września 2014r. o 23:00
potrzebna kamera w Tym miejscu, mi ukradli kołpaki od Forda !!! ZŁODZIEJE !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tomek niezalogowany
12 września 2014r. o 23:12
W Bolesławcu nasila się ilość kradzieży, włamań - a gzie są nasi stróże prawa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8698
#felekglina nieaktywny
13 września 2014r. o 9:17
jeszcze na wakacjach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:: niezalogowany
13 września 2014r. o 9:42
Lampy nie działały wczoraj na ul.Kilińskiego,ciemno było...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 września 2014r. o 9:48
Nasi dzielni stróże prawa zajmują się jak zwykle pierdołami!!! Kiedyś własnie w tych okolicach miałem włamanie do garażu to nie dość że ze mnie samego chcieli zrobić sprawcę, to bardzo szybko umorzyli postępowanie z powodu braku sprawcy, a dlaczego??? Dlatego że im się na dłoni ich nie wystawiło!!! A Później piszą na portalach jaka to nasza wspaniała policja jest!!! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 września 2014r. o 10:12
A może patroli jest za mało? Wiem, że zazwyczaj jest 1-2 radiowozy na nocce na całe miasto. I jak tu złodzieja wychwycić kiedy to oni pilnują gdzie struże prawa się znajdują w danej chwili...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~edward niezalogowany
13 września 2014r. o 10:36
Nie łapią bo gdzie maja ich zamykać jak dołka nie mają :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza