Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ranny motocyklista helikopterem przetransportowany do szpitala
~ja niezalogowany
21 września 2014r. o 0:01
Stało się motocyklista może jechał za szybko kobieta wymusiła koniec tematu bo to staje sie nudne!!Oby finał był taki żeby każdy powrócił do zdrowia i nie popełnił więcej błędów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ozz niezalogowany
21 września 2014r. o 3:45
~swiadek napisał(a): Debilnie to zachowala sie kobieta, ktora wymusila pierszenstwo i omal nie zabila motocyklisty. Po tym jeszcze udawala uraz kregoslupa gdzie jej auto zostalo tylko zarysowane. [...] chciala wymusic odszkodowanie. I jeszcze blokowala karetke przez 40 minut gdzie mogla komus innemu uratowac zycie. Ludzie nie bylo was tam to nie piszcie bzdur. Zmoderowano 20.09.2014 godz.7:53 - powód: (moderator)


Załagadzam się ... Nic jej nie było i po chwili że kręgosłup boli wiem bo byłem ;)
a te progi zwalniające to sobie w dupę wsadźcie takie idiotyzmy gadacie ...
Mam nadzieje że nie znajdziecie się kiedyś w takiej sytuacji co najbliżsi...
Jeśli macie czelność oczerniać to chociaż podpisujcie się z Imienia i Nazwiska ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ozz niezalogowany
21 września 2014r. o 3:45
~swiadek napisał(a): Debilnie to zachowala sie kobieta, ktora wymusila pierszenstwo i omal nie zabila motocyklisty. Po tym jeszcze udawala uraz kregoslupa gdzie jej auto zostalo tylko zarysowane. [...] chciala wymusic odszkodowanie. I jeszcze blokowala karetke przez 40 minut gdzie mogla komus innemu uratowac zycie. Ludzie nie bylo was tam to nie piszcie bzdur. Zmoderowano 20.09.2014 godz.7:53 - powód: (moderator)


Zgadzam się ... Nic jej nie było i po chwili że kręgosłup boli wiem bo byłem ;)
a te progi zwalniające to sobie w dupę wsadźcie takie idiotyzmy gadacie ...
Mam nadzieje że nie znajdziecie się kiedyś w takiej sytuacji co najbliżsi...
Jeśli macie czelność oczerniać to chociaż podpisujcie się z Imienia i Nazwiska ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ozz niezalogowany
21 września 2014r. o 3:48
hemi napisał(a):
~pk. napisał(a): Dajcie sobie spokój ludzie. Czemu ciągle wypisujecie,że jeździł na jednym kole?? Mało jest takich samych motorów? Czy macie rendgen w oczach i widzicie kto to pod kaskiem? Tak samo żałosne posty typu: doigrał się,albo popisywał. WINNA JEST KOBIETA,I POWINNA ODPOWIEDZIEĆ ZA TO CO ZROBIŁA. Zazdrość was zbiera,bo mało kto doszedł do tego co on. Zajmijcie się swoimi sprawami i nie wypisujcie bzdór!!!!!!!


A wali mnie to kim on jest ,i do czego doszedł !!
Wiele osób to podkreśla , tylko po co?
Jak dla mnie moze mieć nawet 20 mln zł na koncie, co i tak nie ma żadnego znaczenia w tej kwestii,po prostu było za szybko i tyle.
a to kim jest ,co ma ,a czego nie ma nie ma tu nic do rzeczy.


Hemi jakiś ty cwany :) nie bądź taki do przodu ... :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
21 września 2014r. o 8:53
~Ozz napisał(a):
~swiadek napisał(a): Debilnie to zachowala sie kobieta, ktora wymusila pierszenstwo i omal nie zabila motocyklisty. Po tym jeszcze udawala uraz kregoslupa gdzie jej auto zostalo tylko zarysowane. [...] chciala wymusic odszkodowanie. I jeszcze blokowala karetke przez 40 minut gdzie mogla komus innemu uratowac zycie. Ludzie nie bylo was tam to nie piszcie bzdur. Zmoderowano 20.09.2014 godz.7:53 - powód: (moderator)


Zgadzam się ... Nic jej nie było i po chwili że kręgosłup boli wiem bo byłem ;)
a te progi zwalniające to sobie w dupę wsadźcie takie idiotyzmy gadacie ...
Mam nadzieje że nie znajdziecie się kiedyś w takiej sytuacji co najbliżsi...
Jeśli macie czelność oczerniać to chociaż podpisujcie się z Imienia i Nazwiska ....


rozumiem ,że Ozz to twoje nazwisko a imie? Czarnoksiężnik ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 września 2014r. o 9:33
na tej ulicy KONIECZNE są progi zwalniające!!!!
wiem to bo niejednokrotnie widzę ''wyczyny'' nie tylko motocyklistów ;)

tłumaczenie że progi są tam niemożliwe ze względu na ''tiry'' to czysty idiotyzm bo te akurat jeżdżą przepisowo

znam ten wyjazd bo nie raz ,nie dwa go pokonuję w ciągu dnia a widoczność tam jest bardzo,bardzo kiepściutka ...
miasto stawia znaki zakazu ,nakazu może więc ''szarpnie'' się na postawienie tam lustra...

to kolejna kolizja na tej ulicy i tylko patrzeć kiedy dojdzie do tragedii i co wtedy?....kto będzie winny? :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~smutna niezalogowany
21 września 2014r. o 10:11
Życzę zdrowia Piotruśiu mam nadzieje ze uda ci się z tego wyjść...każdy popelnia bledy a sztuka jest się do nich przyznać i więcej nie popelniac jeśli jest to możliwe....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~smutna niezalogowany
21 września 2014r. o 10:12
Życzę zdrowia Piotruśiu mam nadzieje ze uda ci się z tego wyjść...każdy popelnia bledy a sztuka jest się do nich przyznać i więcej nie popelniac jeśli jest to możliwe....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.