Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ranny motocyklista helikopterem przetransportowany do szpitala
~ niezalogowany
20 września 2014r. o 15:51
BŁAGAM!!!! Ludzie wychodziłam ze szkoły w tym czasie i dokładnie widziałam każdy szczegół tak samo jak pan z okna domu na przeciwko który zeznawał policji prawidłową wersję! Motocyklista jechał bardzo szybko nie wiem ile dokładnie ale na pewno nie 40, 50 km/h specjalnie ryknal silnikiem i ruszył na maksa po prostej, ta pani nie mogła tego przewidzieć bo zza drzewa nic nie widziała a jak ruszyła to motor nagle nadjechal, ziomek popisywał się strasznie a później płakał i nie mógł z szoku nic powiedzieć tylko jeczal jak dziecko...PAJACE ciągle się popisuja na tej drodze bo jest liceum i myślą że dziewczyny to jara... Fakt jest taki ze każda nazywa ich pajacykami którzy oprócz motoru kupionego przez mamę nic w głowie nie ma...jeden ostatnio stracił nogę pod osiecznica teraz następny....Ps. Ludzie jesteście tak głupi nie bierzcie się za ratowanie kogoś jak nie umiecie... Pchaliscie to auto ze prawie wjechało mu na nogi... Niedouczone społeczeństwo ale każdy mądry na internecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 września 2014r. o 16:08
~ napisał(a): BŁAGAM!!!! Ludzie wychodziłam ze szkoły w tym czasie i dokładnie widziałam każdy szczegół tak samo jak pan z okna domu na przeciwko który zeznawał policji prawidłową wersję! Motocyklista jechał bardzo szybko nie wiem ile dokładnie ale na pewno nie 40, 50 km/h specjalnie ryknal silnikiem i ruszył na maksa po prostej, ta pani nie mogła tego przewidzieć bo zza drzewa nic nie widziała a jak ruszyła to motor nagle nadjechal, ziomek popisywał się strasznie a później płakał i nie mógł z szoku nic powiedzieć tylko jeczal jak dziecko...PAJACE ciągle się popisuja na tej drodze bo jest liceum i myślą że dziewczyny to jara... Fakt jest taki ze każda nazywa ich pajacykami którzy oprócz motoru kupionego przez mamę nic w głowie nie ma...jeden ostatnio stracił nogę pod osiecznica teraz następny....Ps. Ludzie jesteście tak głupi nie bierzcie się za ratowanie
kogoś jak nie umiecie... Pchaliscie to auto ze prawie wjechało mu na nogi... Niedouczone społeczeństwo ale każdy mądry na internecie



zgadzam sie ...e... mysla ze ma pare kon wiecej to jest bogiem na tym motorze a tu zycie płata figle..moze teraz pojdzie po rozum do głowy pajac

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
20 września 2014r. o 16:18
Byłem tam dzisiaj z ciekawości ,jak dokładnie wygląda widoczność z pojazdu chcącego skręcić np.w lewo i powiem,że szału nie ma :(
Co nie znaczy,że nie da sie wyjechac,trzeba tylko naprawde sie skupić.
Motocykl to dośc niewielka machineria ,jak jeszcze jechał dość szybko ,to pani mogła go faktycznie nie zauważyć.[img=1411222699_pi4lzv5.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znawca niezalogowany
20 września 2014r. o 19:14
Kitan_Bc napisał(a): W takich miejscach drzewa powinny być sadzone po drugiej stronie chodnika.

To są drogi osiedlowe a nie tor wyścigowy. Przy prędkości 40 km/h takie rzeczy prawdopodobnie by się nie zdarzyły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mati niezalogowany
20 września 2014r. o 19:25
Kitan_Bc napisał(a): W takich miejscach drzewa powinny być sadzone po drugiej stronie chodnika.


moim zdaniem przy drogach nie powinno być drzew tylko barierki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
20 września 2014r. o 19:52
Dlaczego moderator usuwa posty? Ja tylko wyrażam swoją opinię. Dobrze takim ...om !!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M niezalogowany
20 września 2014r. o 20:01
Zycze ci papuga aby kogos Tobie bliskiego spotkalo to samo. Ciekawe czy byl bys taki madry. Chlopak walczy o zycie lepiej pomodl sie o jego zdrowie. Potrzebuje teraz nas wszystkich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Załąmany/a niezalogowany
20 września 2014r. o 20:22
Temat do zamknięcia!!!
Tutaj połowa powinna wywalić komputery przez okno i nie mieć kontaktu ze światem zwewnętrznym.Z taką nienawiścią do drugiego człowieka to podchodzi pod chorobe psychiczną.Jak wam nie wstyd z wypadku robić sobie pożywkę.Powinno wam być żal tego chłopaka a nie jeszcze obrażać i oceniać.Pamiętajcie że każdego może coś takiego spotkać to był wypadek.Kazdy popełnia błędy.Nie wam go osądzać.Ludzie obudźcie sie!Kto nienawidzi świata sam siebie nie pokocha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima