Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ksiądz Artur z OSIECZNICY

~~ niezalogowany
24 października 2017r. o 9:47
emem napisał(a):
~~Do: emema napisał(a): Pokazywał się publicznie? - Przy muzyce? - prezentując niestosowne ruchy? - dla wątpliwego aplauzu?
Podtrzymuje swoje zdanie.


Niestosowne ruchy? Tzn jakie? Sport jest aseksualny, a jesli ktos widzi w sporcie niestosowne ruchy to... glodnemu chleb na mysli.

Ksiedzu tanczyc nie wolno?

Przeciez nie chodzi o to. Chodzi o twoj jezyk, ktorego uzyles.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
24 października 2017r. o 10:04
Emem, jako administrator chociaż spróbuj zachować światopoglądową bezstronność.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
24 października 2017r. o 10:07
Jestem czytelnikiem tak jak każda inna osoba tutaj dlaczego odbierasz mi prawo do wypowiadania się? Poza tym co ma Sport do światopoglądu. Sport jest apolityczny sport jest aseksualny

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
24 października 2017r. o 10:12
Już widzę, jak oceniasz innych puszystych przechadzając się po Krakowie.
Czy wiesz, że nadwaga bierze się też z choroby i przyjmowanych leków?





<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do: emema niezalogowany
24 października 2017r. o 10:13


Zmoderowano 24.10.2017 godz.11:06 - powód: brak związku z tematem dyskusji - spam (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 października 2017r. o 10:16
emem napisał(a): Jestem czytelnikiem tak jak każda inna osoba tutaj dlaczego odbierasz mi prawo do wypowiadania się? Poza tym co ma Sport do światopoglądu. Sport jest apolityczny sport jest aseksualny

Jest apolityczny. Masz racje. Tylko tu nie ma nic o polityce. Wciaz uciekasz od istoty twoich slow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
24 października 2017r. o 11:06
Ktorych słow?

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 października 2017r. o 11:11
emem napisał(a): Ktorych słow?
Zapomniales juz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza