Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uśmiech seniora
~ niezalogowany
24 października 2014r. o 21:34
Mądre i piękne słowa Panie Redaktorze. Oby tylko potrafili zrozumieć Ci , do których powinni dotrzeć :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~OBSERWATOR niezalogowany
24 października 2014r. o 22:30
Instrumentalne traktowanie emerytów przez partię władzy ,sprytne makiawelskie przeciwstawianie pokoleń to typowa socjotechnika uprawiana przez Ratusz!Pozorne zaspokojenie potrzeb seniorów jest proste(WŁAŚNIE TO OBSERWUJEMY!) GORZEJ Z POTRZEBAMI MŁODYCH LUDZI! - DOBRE SŁOWO NIE WYSTARCZY.Na marginesie- OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ SENIORA- przypada tuż po wyborach. Młodzi nie dajcie sobą manipulować.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 października 2014r. o 23:53
Kazimierz Marczewski napisał(a): Ja i portal Bolec.Info będzie pokazywał i promował ludzi aktywnych niezależnie od tego czy są juniorami czy seniorami, emerytami czy czynnymi pracownikami- to po pierwsze.


A co komu z tego, że co miesiąc pokazujecie pląsających seniorów? Nie mam problemu z tym, że ludzie starsi potrafią się bawić, tylko co mnie to obchodzi?


Dopisane 24.10.2014r. o godz. 23:53:

Kazimierz Marczewski napisał(a): P.S. Nie czyń drugiemu co Tobie nie miło.

Kiedy kolejne felietony J. Bolesławieckiego?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 października 2014r. o 0:20
~OBSERWATOR napisał(a): Instrumentalne traktowanie emerytów przez partię władzy ,sprytne makiawelskie przeciwstawianie pokoleń to typowa socjotechnika uprawiana przez Ratusz!Pozorne zaspokojenie potrzeb seniorów jest proste(WŁAŚNIE TO OBSERWUJEMY!) GORZEJ Z POTRZEBAMI MŁODYCH LUDZI! - DOBRE SŁOWO NIE WYSTARCZY.Na marginesie- OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ SENIORA- przypada tuż po wyborach. Młodzi nie dajcie sobą manipulować.



A w usa murzynów biją.[img=1414189185_6p1ggj7.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 października 2014r. o 16:16
~ napisał(a):
~OBSERWATOR napisał(a): Instrumentalne traktowanie emerytów przez partię władzy ,sprytne makiawelskie przeciwstawianie pokoleń to typowa socjotechnika uprawiana przez Ratusz!Pozorne zaspokojenie potrzeb seniorów jest proste(WŁAŚNIE TO OBSERWUJEMY!) GORZEJ Z POTRZEBAMI MŁODYCH LUDZI! - DOBRE SŁOWO NIE WYSTARCZY.Na marginesie- OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ SENIORA- przypada tuż po wyborach. Młodzi nie dajcie sobą manipulować.



A w usa murzynów biją.[img=1414189185_6p1ggj7.jpg]


Slogan przeniesiony z PRL,te czasy się skończyły zacznij myśleć samodzielnie!Radziłbym czopki doodbytniczo to pomaga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 października 2014r. o 19:17
Ponieważ jakoś tak oględnie tłumaczycie to ja napisze dosadnie ...
Chwała seniorom ! Pięknie potrafią się bawić a jednoczesnie potrafią zapomnieć o troskach dnia codziennego...
Tylko po jaką ........zapraszają nie członków czyli tzw. "najeśc się za darmo"...? A może to nie o żarcie im chodzi a o elektorat?
Mimo wszystko ja stawiam na wyżerkę !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
25 października 2014r. o 21:24
Nie przeginaj z tą wyzerką.Zobaczyłem w wiadomosciach ze Romek dofinansował z panstwowej kasy impreze wiec miał prawo pojesc.Nie rozumie tylko dlaczego ja mam za to płacić.Brawo Roman.SON w Bolesławcu potrzebuje chodzikow dla podopiecznych .Jeden tylko 450zł moze dasz cos z własnej kieszeni Jestem członkiem i widze co robią nasi działacze jak ciezko pracują Pozdrawiam nienajedzony a zbulwersowany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 października 2014r. o 9:54
Ciekawe ile to urzędniczyny dopłaciły do imprezy ? Pokryło to chociaż te kwiaty i wyzerkę z popitką dla tych trzech osobliwych przedstawicieli UM ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.