Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Droga 297 wyremontowana
~asd niezalogowany
28 października 2014r. o 16:23
zastanawia mnie zawsze, na co idzie te 20 milionów, nie wydaje mi sie że budowa 10 km drogi kosztuje az takie horendalne pieniadze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja pier.... niezalogowany
28 października 2014r. o 16:35
Tyle kasy za kilometr drogi? No jakieś jaja!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SCHETYNOWIEC niezalogowany
28 października 2014r. o 17:10
Panowie na miłość BOSKĄ przez całą kadencję braliście za to pieniądze. ZACHOWUJECIE SIĘ JAK NIE NAPASIONE SKARBONKI O ZMARSZCZONYCH TWARZACH.PONOWIE GDZIE WASZ HONOR.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
28 października 2014r. o 17:20
na ch... te drzewa przy drodze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2014r. o 17:26
Patrzcie ile ojców ma ta droga, ledwo zmieścili się na fotografii. Oni to uwielbiają...tzn fotografować się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
28 października 2014r. o 17:33
Drogi panie redaktorze.Czy jest pan świadom jak długo ten kawałek drogi był remontowany.W/g mojej obserwacji trwało to ze 3 lata z okładem- wolniej już nie można było bo byłoby to stanie w miejscu.Gołym okiem widac było ,że wykonawca ma pewnie kilka takich robót i "szanuje" zlecenia.Inna sprawa ,że jak już zrobili to wygląda to ładnie,ale broń nas Panie Boże przed takimi inwestycjami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolo niezalogowany
28 października 2014r. o 17:45
ramaj napisał(a): Drogi panie redaktorze.Czy jest pan świadom jak długo ten kawałek drogi był remontowany.W/g mojej obserwacji trwało to ze 3 lata z okładem- wolniej już nie można było bo byłoby to stanie w miejscu.Gołym okiem widac było ,że wykonawca ma pewnie kilka takich robót i "szanuje" zlecenia.Inna sprawa ,że jak już zrobili to wygląda to ładnie,ale broń nas Panie Boże przed takimi inwestycjami.


Jak dobrze pamiętam, to firma po prostu dostała 3 lata na realizację tej inwestycji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hg niezalogowany
28 października 2014r. o 17:51
W powiecie za drogi odpowiada towarzysz pułkownik, który ma o nich takie pojęcie jak my wszyscy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza