Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Amazon otworzył dwa centra logistyczne pod Wrocławiem

5397
#CrazyMen nieaktywny
28 października 2014r. o 22:51
Super !! Ot to nasza drugia Irlandia lub jak pamiętacie Japonia !! W USA bodajże najnizsza kwota za godzinę to 8.60= 28.30, ale nie wiem napewno ile wynosi najniższa w USA a w Wielkiej Bryani najniższa kwota za godzinę to 6,30 = 33.30.......ale u nas 12,50 brutto , jak zwykle zaliczono nas do trzeciego świata ....cieszcie się i pod Wrocławiem i pod Poznaniem !! Szok, że władze w Polsce pozwalają na takie poniżanie obywateli a inwestorzy zachodni dorabiają się wielkich pieniędzy !! Ale mimo wszystko z tego co czytałam i słyszałam na temat Amazona - nie chciałabym tam pracować, nawet za 30 złotych za godzinę - ale taka kwota byłaby adekwatna za pracę w tym molochu !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolo niezalogowany
28 października 2014r. o 22:54
O ile wiem, nie ma dziś przymusu pracy, więc nie pasuje, to nie idziesz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5397
#CrazyMen nieaktywny
28 października 2014r. o 22:58
~bolo napisał(a): O ile wiem, nie ma dziś przymusu pracy, więc nie pasuje, to nie idziesz...

Nie chodzi o mnie... bo ja pracuje poza granicami naszej kochanej Polski... ale szkoda mi młodych ludzi, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
28 października 2014r. o 22:59
A ja bym tam chciała bardzo pracować i żałuje że nie otworzą jego u nas na strefie,wreszcie coś lepszego niż te nasze wszystkie obozy,my zarabiamy gorzej niż w Amazonie a oni mają obiad za złotówke i autobusy darmowe do pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
28 października 2014r. o 23:27
~m napisał(a): A ja bym tam chciała bardzo pracować i żałuje że nie otworzą jego u nas na strefie,wreszcie coś lepszego niż te nasze wszystkie obozy,my zarabiamy gorzej niż w Amazonie a oni mają obiad za złotówke i autobusy darmowe do pracy.


Jakby otworzyli toto tutaj to by płacili jak na naszej strefie.
Po prostu biznes dostosowuje się do lokalnej ciemnoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
28 października 2014r. o 23:29
Amazon oferuje swoim pracownikom prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz ciepły posiłek za złotówkę, a także 26 dni płatnego urlopu – i to niezależnie od stażu pracy. Proponuje też bezpłatny dowóz do pracy i zachęca do zdobywania dodatkowych kwalifikacji zawodowych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2014r. o 23:39
Młodzi wy sami kręcicie sobie bat na siebie .Emigrujcie do Amazonii ,tam wołowina tańsza jak u nas świnina ,a mięso zdrowsze. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
28 października 2014r. o 23:41
Amazon oferuje swoim pracownikom prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz ciepły posiłek za złotówkę, a także 26 dni płatnego urlopu – i to niezależnie od stażu pracy. Proponuje też bezpłatny dowóz do pracy i zachęca do zdobywania dodatkowych kwalifikacji zawodowych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza