Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Festyn przy cmentarzu?
~przyjezdny niezalogowany
2 listopada 2014r. o 21:18
Jeden wielki cyrk wata,hot dogi, pajda chleba, ciasto jescze tylko brakowało namiotu z grami i piwa - tragedia i jeszcze do tego mylałem do wczoraj porządna organizacja taka jak PCK myśle ze gdzie indziej jest wasze miejsce, gratuluję pomysłu!!! Wczoraj i dzisiaj objechałem wiele cmentarzy ale mało gdzie było tak jak w Bolesawcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 21:59
Może to zwyczaj z Meksyku ?? Tam na groby bliskich przychodzi się z potrawami , muzyką , smiechem i radością.
Wszystko ma swój początek , więc być może to jest ten pierwszy raz... ;)
Przeciez my , Polacy lubimy "przeflansowywać" obce zwyczaje , tak było i z "halołinem" :D No i co? przyjął się !!
To pewnie i ten festyn też...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
2 listopada 2014r. o 22:07
Dziwne!
Co roku można zaobserwować właśnie taki obrazek i... nagle w tym roku dziennikarze portalu "rzucili taki kąsek" dla forumowiczów.
Hmmm...
Czyżby wybory? :]
Zapomnieli dodać jeszcze o cukierkach przed wejściem, w bramie głównej!
:D:D

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 listopada 2014r. o 22:16
w sumie to do dupy ten festyn...nigdzie nie sprzedawali flaków :|
wołowych oczywiście ;)
brakowało jeszcze ''ona tańczy dla mnie''

może za rok?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
2 listopada 2014r. o 22:26
Za dużo wymagasz :D
Chyba za rok nie masz co liczyć na flaki i "Ona tańczy dla mnie" :P

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 23:41
~ napisał(a): Może to zwyczaj z Meksyku ?? Tam na groby bliskich przychodzi się z potrawami , muzyką , smiechem i radością.
Wszystko ma swój początek , więc być może to jest ten pierwszy raz... ;)
c]

to element naszej pierwotnej słowiańskiej kultury , na groby przxychodziło się z jedzeniem i piciem dopuki jakaś obca (katolicka) kultura nie wprowadziła siłą swoich tradycji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kevin niezalogowany
3 listopada 2014r. o 10:04
~przyjezdny napisał(a): Jeden wielki cyrk wata,hot dogi, pajda chleba, ciasto jescze tylko brakowało namiotu z grami i piwa - tragedia i jeszcze do tego mylałem do wczoraj porządna organizacja taka jak PCK myśle ze gdzie indziej jest wasze miejsce, gratuluję pomysłu!!! Wczoraj i dzisiaj objechałem wiele cmentarzy ale mało gdzie było tak jak w Bolesawcu.
to chyba jeżdziłeś chłopie po wiejskich cmentarzach bo w każdym większym mieście jest gastronomia i nikt nie ma z tym problemu tylko u was w Bolesławcu macie temet do dyskusji. . .Zaściankowa głupota. . w POZNANIU tam jest dopiero rozwinięta gastronomia i kto chce to korzysta a kto nie to nie. . i o czym tu pisać. . .Myślę że u was też nikt nikogo nie zmusza siłą do korzystania z tych usług. .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~o take polske... niezalogowany
3 listopada 2014r. o 10:14
~ napisał(a): Jak krytykować, to krytykować ! Powiem tyle Toitoi-e też były i to na terenie cmentarza. A fuj!!!



mało tego że były to jeszcze miłościwie panujący flistyński ogłaszał z prowizorycznego ołtarza przy kaplicy gdzie można się odlać- BRAWO :D z jednej strony Jezus z drugiej tojtojki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza