Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Fundusze inwestycyjne czy warto?

12822
#janko9 nieaktywny
21 listopada 2014r. o 6:55
A co sądzicie o funduszach opartych na obligacjach?
Czy warto jest w nie inwestować ? Czy jednak zysk będzie niewielki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Estek niezalogowany
23 listopada 2014r. o 9:31
Myślę,ze jest to dobra opcja na początek.
Jeśli jednak nie orientujesz się w temacie to doradca finansowy będzie najlepszą opcją. Tylko niezależny. Nie ten z banku...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Armii niezalogowany
23 listopada 2014r. o 12:50
Też trzymam pewną cześć oszczędności na funduszach inwestycyjnych. Głównie akcyjne - wprawdzie ryzyko jest trochę większe, ale jak na razie więcej zyskuję na tym niż tracę. Na pewno jest lepiej niż w przypadku innych form oszczędzania. Raczej inwestuję długofalowo - więc jestem przygotowany na okresowe straty. Ale generalnie jestem do przodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2014r. o 14:01
Co wy ludzie z tym oszczędzaniem, do grobu kasę zabierzecie? Zastanówcie się ile wam życia pozostało, raz się żyje, wydajcie kasę na siebie, na swoje przyjemności, jedzcie na wycieczkę, kupcie super furę, albo udajcie się na panienki ..... Spełniajcie swoje marzenia, życie jest za krótkie na oszczędzanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
23 listopada 2014r. o 14:08
~ napisał(a): Co wy ludzie z tym oszczędzaniem, do grobu kasę zabierzecie? Zastanówcie się ile wam życia pozostało, raz się żyje, wydajcie kasę na siebie, na swoje przyjemności, jedzcie na wycieczkę, kupcie super furę, albo udajcie się na panienki ..... Spełniajcie swoje marzenia, życie jest za krótkie na oszczędzanie
odkładają na emeryturę żeby na starość na leki wydać,teraz żyje i wydaje i szaleje,a jak na starość mi zabraknie to sobie zdechnę pod śmietnikiem. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2014r. o 16:09
Uwierz mi przy poważnych chorobach to nie ważne ile masz kasy, pada na Ciebie i kasą się nie wywiniesz. Niestety wiem coś o tym
;(
Tak więc, ludzie żyjcie każdym dniem, nie bawcie się w oszczędzanie, nie dajcie się nabierać na marne 2%, nie dajcie zarabiać d..... Cieszcie się życiem, korzystajcie z niego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Romeq77 niezalogowany
19 stycznia 2016r. o 0:05
Moim zdaniem to średni pomysł. Zdecydowanie lepiej kupić mieszkanie w jakimś dużym mieście i przeznaczyć je na wynajem. Chyba najbardziej chłonnym rynkiem pod tym kątem jest Warszawa. Nawet mieszkając kilkaset kilometrów od stolicy, można ze spokojem zająć się tutejszym rynkiem nieruchomości. Na miejscu znajdują się firmy takie jak http://zarzadzanienajmem.eu/dlaczego-warto/, które dbają o to, by mieszkanie nie stało puste i żebyśmy my co miesiąc mieli z takiego mieszkania zysk. To bardzo dobre rozwiązanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
19 stycznia 2016r. o 4:28
Można też zainwestować w metale, np. złoto, srebro, platyna.
Oczywiście w fizyczne sztabki, nie udziały! W razie "W", kiedy pieniądz staje się bezwartościowy, złoto czy srebro przetrwa niekorzystny okres. A teraz na pewno będzie drożeć, bo sytuacja na świecie robi się coraz bardziej niestabilna...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.