Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
D.Kwaśniewski - Koalicja z Romanem niemożliwa
~Elżbieta niezalogowany
10 listopada 2014r. o 22:33
Przeczytałam wywiad z prezydentem Romanem i obecny dzisiejszy wywiad ze starostą Kwaśniewskim. Prezydent Roman mnie nie przekonał. Obiecuje "złote góry" dla szpitala powiatowego a na przeniesienie zakaźnego nie dał przysłowiowej złotówki. Czysta obłuda. W okresie kiedy był starostą nie było żadnych oznak rozwoju szpitala lecz ciągłe roszady na stanowisku dyrektora ZOZ. Reasumując nie mam motywacji do głosowania na szefów spółek zwanych "gospodarzami w powiecie". Panie Darku ma Pan mój głos"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 listopada 2014r. o 22:43
"Niemożliwa" to jest raczej koalicja z Kwaśniewskim !! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 listopada 2014r. o 22:45
no to te nieobecności szanownych radnych mnie zdenerwowały, na pewno nie bedę głosować na tych co czasu nie mają. Panie Darku Pan ma ode mnie głos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
10 listopada 2014r. o 23:00
~ napisał(a): "Niemożliwa" to jest raczej koalicja z Kwaśniewskim !! :D


Dziwnym trafem taka koalicja właśnie rządzi powiatem:) Logika nie jest twoją mocną stroną prawda?

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
10 listopada 2014r. o 23:11
czego się nie robi dla stołka

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
10 listopada 2014r. o 23:15
Skorn stać cię na więcej naprawdę:) Dyskutuj merytorycznie:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
10 listopada 2014r. o 23:18
Ok.

Powiaty do likwidacji.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
10 listopada 2014r. o 23:19
Cztery nogi dobre, dwie nogi złe:P

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.