Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
D.Kwaśniewski - Koalicja z Romanem niemożliwa
211
skorn
10 listopada 2014r. o 23:43
Masz tam kolegów, co innego mógłbyś powiedzieć. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Opozycja niezalogowany
11 listopada 2014r. o 1:34
Skorn i Jegomosc :)
PR mówi - ludzie nie wierzą partiom , dlatego mamy KW P Samorządowa, KW Gospodarze itp itd ludzi z mandatami lub bez ale związanymi z .. .zostało parę dni na to aby urwać nóżki tym wszystkim których obdarzamy kredytem zaufania od lat 90 tych ... większość to te same twarze... rutyna, polityka,i ... układy :)
Frekwencja w wyborach daje do myślenia - strona PKW od lat to samo i tak samo, czytają to osoby które pójdą ,a pytanie czemu nie idą Ci którzy nie czytają tego tu teraz ? jeżeli osiągniemy te min 50% w regionie to ... Obydwaj wygraliście :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~realista niezalogowany
11 listopada 2014r. o 12:30
Ci panowie nie są w stanie współpracować .W perspektywie europejskiej 2014 -2020 absorbcja środków zewńętrznych będzie ułomna zarówno w mieście jak i w powiecie.Koniec z sobiepaństwem .Czas na zmiany!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2014r. o 8:39
przekonał mnie Pan Panie Starosto, w końcu odpowiedział Pan prawdą na bujanie w obłokach, bo nie wszyscy mieszkańcy znają fakty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2014r. o 21:29
~ napisał(a): Panie Darku. Nie lubię Pana ale 1:0 dla Pana za obnażenie kłamstw "gospodarzy".


jakby tak lepiej spojrzeć, to oni wszyscy są z jednej mąki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~były Prezes PKS niezalogowany
16 listopada 2014r. o 10:55
Panie Starosto.
Zarzucam Panu kłamstwo. Doskonale Pan wie, że powodem "mojej rezygnacji" ze stanowiska były względy zdrowotne. To nie Pan podjął taką decyzję bo nie mógł jej Pan podjąć. Zgodnie z Umową Spółki Zarząd powoływany i odwoływany jest przez Radę Nadzorczą. Żeby sobie przypisywać wpływ na moją decyzję, musiałby brać Pan udział w złamaniu mojego kręgosłupa.
W wielu rozmowach na temat stawki za wjazdy brał Pan udział. Temat był poruszany również na jednym ze Zgromadzeń Wspólników w którym Pan uczestniczył jako członek Zarządu Powiatu. Prosiłem, jeżeli taka jest wola Właściciela, o Uchwałę Zgromadzenia Wspólników zobowiązującą mnie do zastosowania stawki (dużo poniżej kosztów utrzymania dworca, czyli działanie na szkodę spółki). Uchwała nie została podjęta.
Nie odmówił sobie Pan chęci zbijania kapitału wyborczego nawet na "kopaniu leżącego", którego dotknęło nieszczęście.
I taki ktoś jak Pan zarządza powiatem?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 listopada 2014r. o 10:58
Panie prezesie a wie pan że złamał ciszę wyborczą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~były prezes PKS niezalogowany
17 listopada 2014r. o 3:08
Nie startuję nigdzie i nie agituję w poscie na rzecz jakiegokolwiek ugrupowania. Bronię tylko swojego dobrego imienia. To nie było naruszenie ciszy wyborczej, inaczej administrator miał obowiązek wstrzymać publikację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.