Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zagłosujesz? Możesz liczyć na jego kancelarię!
1
emem
13 listopada 2014r. o 16:41
~Kamil napisał(a): w szkodzeniu tym których nie lubisz.


Ja Arka jako czlowieka, boleslawianina lubie :-)


~Kamil napisał(a):
Człowieku dorośnij trochę bo jak by To co piszesz było rzetelne to postarałbyś się i sprawdził wszystko a nie pisał tylko o negatywach (...)


Otoz to - postanowilem sprawdzic u samego zrodla (bo nigdzie nie moglem znalezc tych informacji)... czyli zapytalem samego zainteresowanego Arkadiusza Krzeminskiego. Zapytalem o efekty jego pracy, o to co zrobil w ciagu mijajacej kadencji. Najpierw radny zapewnil, ze odpowie, ale dni mijaly, jutro sie konczy kampania, a odpowiedzi nie ma. Uwazam, ze radny jest winien wyborcom takie podsumowanie kadencji. A skoro nie chcial jej podsumowac, to poinformowalismy o tym wyborcow. Niech sami ocenia takie zachowanie.

Przypuszczam (choc moge sie mylic), ze radny nie odpowiedzial, bo po prostu nie ma sie czym pochwalic. Latwo jest powiedziec "robie duzo", "postaw na doswiadczenie" - ale trudno wyjasnic co to znaczy duzo.

Czy naprawde boleslawianie nie zasluguja na radnych, ktorzy oprocz sloganow potrafia cos dla nich zrobic? Jezeli radny nie odpowiada na pytanie dziennikarza, to czy odpowie na prosbe mieszkanca?

Pytania nadal sa otwarte - radny wciaz moze odpowiedziec (jesli tylko ma chec i ma cos do powiedzenia) :-)

Pozdrawiam wszystkich dyskutantow.
Marcin Marczewski

Zmoderowano 13.11.2014 godz.16:42 - powód: literowka (moderator)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jak niezalogowany
13 listopada 2014r. o 16:55
Pan Krzemiński nie zdał egzaminu państwowego no ale to nie przekreśla jego kancelarii. Niestety start z listy PO to już tragedia. Jaki by nie był to startując z listy PO identyfikuje się ze złodziejami i kur*ami :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
13 listopada 2014r. o 17:06
"Wiele zrobiłem.To dopiero początek"
Tak wisi na słupach na J.Pawła.To niech powie co to te "wiele".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2014r. o 17:08
Człowieku? Czytałeś? Z jakiego PO on jest z innej listy. A poza tym z jakiej listy by nie był to k*ami nikogo nie wyzywaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kamil niezalogowany
13 listopada 2014r. o 18:20
Tylko ze ty nie rozumiesz tego co napisałem najwidoczniej. Zacytowałes jedno zdanie z mojej wypowiedzi i ustosunkowałes sie do niej. To teraz odpowiedz na resztę. Powiedziałeś mi ze piszesz o kandydatach a nie o tym tylko człowieku. A co zrobiłeś? Jestes kłamca i niewiarygodnym dziennikarzem i tyle. Juz wtedy podczas tamtej wymiany zdań jedna dziewczyna napisała cos co Arek zrobił ale nawet to pominales. Mniejsza z tym czy cos robił czy nie, nie o to mi chodzi, mam to gdzies zreszta. Mi chodzi o to ze jestes kłamca i oszukujesz swoich czytelników. Jestes kompletnie nie rzetelny.

I ty śmiesz sie nazwywac dziennikarzem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
13 listopada 2014r. o 18:27
Kamil, dziekuje za Twoja opinie. Przyjmuje ja do wiadomosci, choc jej nie podzielam. Staram sie wykonywac swoja prace coraz lepiej, ale zdaje sobie tez sprawe z tego, ze nie wszystkim sie to musi podobac.
Obowiazkiem dziennikarza jest pytac, a obowiazkiem osoby publicznej jest odpowiadac. Arek nie odpowiedzial. Nie wnikam jakie byly tego powody.

Jezeli na ulotce napisal "zrobilem wiele", to kazdy ma prawo zapytac co to "wiele oznacza". To jest kluczowe w momencie podejmowania wyboru, a wybor nastapi juz 16.11.

A jesli juz mowa o konkretach to dorzuce cos co do nas wpadlo kilkanascie minut temu. Przed chwila dostalismy z Urzedu Miasta krotka notatke prasowa podsumowujaca dzialania Rady Miasta i Komisji. Oto jej fragment (calosc opublikujemy w serwisie informacyjnym):

"Komisja Rozwoju Gospodarczego i Finansów - udział poszczególnych członków Komisji w 64 posiedzeniach przedstawia się następująco: Dariusz Filistyński – 58, Stanisław Zmaczyński - 62, Leszek Chudzik - 52, Piotr Hetel – 59, Jan Jasiukiewicz – 64, Arkadiusz Krzemiński – 51, Alojzy Skóra – 55."

Czy obecnosc radnego i jego udzial w pracach komisji to wyznacznik jego zaangazowania w pracy na rzecz spoleczenstwa? Moim zdaniem tak. Ale niech kazdy oceni sam.


Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2014r. o 18:35
~Kamil napisał(a): Testes kłamca i niewiarygodnym dziennikarzem i tyle. Juz wtedy podczas tamtej wymiany zdań jedna dziewczyna napisała cos co Arek zrobił ale nawet to pominales.


Wiekszej blazenady nie widzialem... napisz chlopie do Polsatu ze nie pisza o malejacym poziomie wody w wisle... ma to tyle samo wspolnego z tym co tu uskuteczniasz.

PS. ta dziewczyna zaznala takiej pomocy od Pana radnego ze az sie poplakalem czytajac jej historie...

PSS. chcialem az z ciekawosci poczytac o dokonaniach radnego ale strona http://platformasamorzadowa.pl 3 dni przed wyborami jest nieskonczona :D jakies sample page, zdjecia i opisy kandydatow nie dzialaja... sukcesow zycze! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jo)zek k. niezalogowany
13 listopada 2014r. o 18:44
~Anonim napisał(a): rzygam juz tymi wyborami, niech sie ten mlyn obietnic i frazesow konczy.
S...isynow takich jak LIliput i CHWOJNICKI musisz się pozbyć.Bo to jest Szmaciana MAFIA.NIE MOZESZ NA TE RYJE PATRZYC.A ONE SA!!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.