Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zagłosujesz? Możesz liczyć na jego kancelarię!
~Kamil niezalogowany
13 listopada 2014r. o 19:11
Widzę Emem że sprawia Ci wielki problem odpowiedzenie na proste pytanie wiec napisze to najprościej jak potrafię.

Powiedziałeś mi że piszesz o dokonaniach radnych i dlatego zadałeś takie pytanie Krzemińskiemu.

1. Czy zebrałeś dane na temat innych kandydatów?

2. Czy napisałeś tylko o Krzemińskim?

3. Jeżli rozmawiałeś z innymi radnymi kiedy planujesz to opublikować?


Leszek Chudzik - 52
Alojzy Skóra – 55

Mieli bardzo zbliżoną frekwencję.

4. Dlaczego nie napisałeś o nich?

5. Dlaczego nie podałeś danych ze wszystkich sesji rady miasta?

Zachowaj się jak dziennikarz i odpowiedz na te pytania nie zmieniając tematu albo pokaż że masz jaja i przyznaj że jest to osobiste bo wg mnie tak właśnie jest ca ty nie jesteś dziennikarzem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
13 listopada 2014r. o 19:22
~Kamil napisał(a): 1. Czy zebrałeś dane na temat innych kandydatów?

Zebralem. Opublikujemy je w odpowiednim czasie, nie mozemy publikowac wszystkiego jednoczesnie, bo Czytelnicy nie mieliby szansy zapoznania sie ze wszystkimi materialami.

~Kamil napisał(a): 2. Czy napisałeś tylko o Krzemińskim?

Nie

Jezeli wiesz wiecej niz my - to moze moglbys rozwinac co oznacza "zrobilem wiele" z plakatu radnego Krzeminskiego i wymienic, co takiego radny Krzeminski zrobil w trakcie kadencji? Mysle, ze to bedzie bardzo przydatna informacja dla potencjalnych wyborcow.
A moze sie wykrecisz i nie przedstawisz tej listy, bo jej po prostu nie znasz? :)

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pseudoradny niezalogowany
13 listopada 2014r. o 20:44
emem napisał(a):
~Kamil napisał(a): 1. Czy zebrałeś dane na temat innych kandydatów?

Zebralem. Opublikujemy je w odpowiednim czasie, nie mozemy publikowac wszystkiego jednoczesnie, bo Czytelnicy nie mieliby szansy zapoznania sie ze wszystkimi materialami.


Kiedy?? Po wyborach?? :D Wtedy czytalnicy beda mieli cale 4 lata zeby sie zapoznac z tymi materialami na kolejne wybory :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kamil niezalogowany
13 listopada 2014r. o 21:02
Nie znam i nie ukrywam tego, po za tym nie wiele mnie to obchodzi bo głosować i tak nie ide. Mi w tym temacie chodzi o Twoja osobę jak podchodzisz do ludzi i "rzetelnych informacji". Odpowiadasz na to co jest Ci na rękę i piszesz to co Ci odpowiada pomijając wiele innych rzeczy. Powiedz mi dlaczego akurat Krzemiński bo ja nie wiem o żadnych rzeczach ktore osiągneli inni radni i zrobili dla innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kamil niezalogowany
13 listopada 2014r. o 21:35
Jezeli piszesz tam o czymś co jest prawda i bezstronniczo a nie wybierasz sobie to co akurat Ci odpowiada to tak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
13 listopada 2014r. o 21:41
~Kamil napisał(a): Nie znam i nie ukrywam tego, po za tym nie wiele mnie to obchodzi bo głosować i tak nie ide.


No to tyle bylo dyskusji. Ten artykul jest skierowany do osob, ktore beda w niedziele wybierac :)

Moze jeszcze Arek w jakims poscie pochwali sie swoimi osiagnieciami - w koncu na plakacie napisal "zrobilem wiele" ;)

Pozdr,
Marcin

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 10:12
odnosze wrazenie, ze ten facet to karierowicz. jako przewodniczacy MRM wspolpracowal z Romanem, pozniej myslal o przejsciu do FMS (byl na zebraniu zalozycielskim i wslawil sie pytaniem, jakim autem jezdzi facet ktory przyjechal ze struktur krajowych). Pozniej chyba wspolpracowal z Kidzim (tj z ZB) przy jakiejs imprezie typu paintball. W koncu wyladowal u gnebicieli podatkowych z PO.

A z tym niezdanym egzaminem panstwowym o ktorym pisal ktos wczesniej - czy to prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 10:49
emem napisał(a):
~Kamil napisał(a): 1. Czy zebrałeś dane na temat innych kandydatów?

Zebralem. Opublikujemy je w odpowiednim czasie, nie mozemy publikowac wszystkiego jednoczesnie, bo Czytelnicy nie mieliby szansy zapoznania sie ze wszystkimi materialami.

~Kamil napisał(a): 2. Czy napisałeś tylko o Krzemińskim?

Nie

Jezeli wiesz wiecej niz my - to moze moglbys rozwinac co oznacza "zrobilem wiele" z plakatu radnego Krzeminskiego i wymienic, co takiego radny Krzeminski zrobil w trakcie kadencji? Mysle, ze to bedzie bardzo przydatna informacja dla potencjalnych wyborcow.
A moze sie wykrecisz i nie przedstawisz tej listy, bo jej po prostu nie znasz? :)

Pozdr,
emem
a napisz co ten twoj wielki przyjaciel ma do zaoferowania ? tutaj przynajmniej pada konkretna korzyśc a jegomoszna co ? na weselu mi zagra czy co jest?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.