Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Proces sądowy Roman vs. Żak zakończony
~mieszkaniec niezalogowany
13 listopada 2014r. o 9:26
BRAWO, BRAWO !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jan Serce niezalogowany
13 listopada 2014r. o 9:28
Ciekawe czy redaktor G. o tym napisze?
Moze Grazynka machnie zgrabna pointe ....

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2014r. o 9:36
~mieszkaniec napisał(a): BRAWO, BRAWO !!!


Całkowita porażka ROMANOWYCH ,ataki na MAŁkowskiego i Żaka ,to dowód pieniactwa i bezradności w merytorycznych pojedynkach z kontrkandydatami.To koniec Forum Romanum!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 listopada 2014r. o 9:51
a mnie ciekawi teraz postawa PanaM który w ostatnim czasie moim zdaniem jakby wymiękł i jego wypowiedzi kierowane pod adresem Ratusza są dziwnie stonowane ;)
czyżby kolejna ''volta'' ?:D

czy cieszy mnie taki ''pstryczek w nos'' obecnej władzy?
raczej jest mi obojętny ale jednocześnie pokazuje mi że każda władza ma swój koniec a ''ameryki'' nie odkryję pisząc że tym boleśniejszy upadek z im wyższego stopnia się spada ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2014r. o 10:02
jaki koniec?....chyba początek nowej kadencji obecnego prezydenta.jeżeli ktoś myśli że któryś z kontrkandydatów gdyby wygrał wybory,to pozmniejszał by podatki, jest typowym naiwniakiem.jak dany kandydat ,przedstawiciel PO toleruje wały,przekręty w swoim ugrupowaniu ,a toleruje skoro z ich list startuje,to ja takiego przedstawiciela miasta nie chcę.pan Żak jest sympatycznym człowiekiem i niegłupim,dlatego tym bardziej się dziwię że nie przeszkadzają mu wyczyny swoich kolegów z wiejskiej.nie potrafią wywalać z własnych szeregów takich Nowaków,sienkiewiczów itp.wręcz ich bronią i awansują.
...to ja dziękuję .nie chcę takiego prezydenta i całe szczęście nim nie zostanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
13 listopada 2014r. o 10:16
falco napisał(a): a mnie ciekawi teraz postawa PanaM który w ostatnim czasie moim zdaniem jakby wymiękł i jego wypowiedzi kierowane pod adresem Ratusza są dziwnie stonowane ;)
czyżby kolejna ''volta'' ?:D

czy cieszy mnie taki ''pstryczek w nos'' obecnej władzy?
raczej jest mi obojętny ale jednocześnie pokazuje mi że każda władza ma swój koniec a ''ameryki'' nie odkryję pisząc że tym boleśniejszy upadek z im wyższego stopnia się spada ;)


Panie Januszu .Nie wiem gdzie Pan się doszukał w moich wypowiedziach sympatii lub aprobaty do poczynań " RATUSZA " ?

Wspomniałem jedynie że ; Próba wchłonięcia gminy wiejskiej oraz powiatu jest sensowna./ pod pewnymi warunkami zależnymi od sejmu /

Zdecydowanie potępiam lokalną politykę skierowaną przeciwko interesowi mieszkańców.

[img=1415869980_0mqu6ru.jpg]



Dopisane 13.11.2014r. o godz. 10:14:

Gratuluję Piotrowi wygranej ale to mała wygrana Bolesławian.
Na ile potrafią z niej skorzystać ? Myślę że jednak niewiele.
Ludzie lubią kiełbaskę wyborczą a jeszcze bardziej padlinkę.


Dopisane 13.11.2014r. o godz. 10:16:

Panie Januszu , to przesłanie to moje główne motto polityczne.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2014r. o 10:30
Chciał Roman postraszyć a tu ogon musiał skulic i jeszcze zapłacić :D Podobno Kisiliczyk też wymiekł i P.M tylko próbował zastraszyc sądem . Jak to "straszenie" się skończyło Panie Przemku ? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też tylda niezalogowany
13 listopada 2014r. o 10:32
No i powód zrobił z siebie idiotę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima