Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Aktywny wypoczynek w każdym wieku
~ niezalogowany
26 listopada 2014r. o 19:24
~aga napisał(a): Ludzie jak zwykle nie zadowoleni. . zawsze jakaś maruda się znajdzie. . Zrobią coś -żle nie robią nic- też żle. . Miejsce super . . naprawde udana inwestycja. Gratuluję

To za nią zapłać naiwniaku

Zmoderowano 27.11.2014 godz.15:12 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2014r. o 19:31
W mieście parkingów jak na lekarstwo w on wydaje miliony na takie bzdety
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
26 listopada 2014r. o 21:02
OGRODZIC TEREN BO TO JEST TERAZ WIELKA, KOSZTOWNA KUWETA

piękna sprawa, ale ogrodzenie przed psami jest bardzo ważne ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2014r. o 22:18
~ja napisał(a): OGRODZIC TEREN BO TO JEST TERAZ WIELKA, KOSZTOWNA KUWETA

piękna sprawa, ale ogrodzenie przed psami jest bardzo ważne ;(

Ja bym jeszcze do tego dodała właścicieli psów. Właśnie dziś wieczorem byłam świadkiem jak pancia wyprowadzała pieska po tym odnowionym parku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 listopada 2014r. o 0:26
~aga napisał(a): Ludzie jak zwykle nie zadowoleni. . zawsze jakaś maruda się znajdzie. . Zrobią coś -żle nie robią nic- też żle. . Miejsce super . . naprawde udana inwestycja. Gratuluję


A czego tu gratulować Aguś ? :) Pochowani pod tą gumą na asfalcie przewracają się w grobach. Za te pieniądze można trzy takie budynki wybudować ... takie w którym mieszkam na przeciwko parku Waryńskiego. Ale Rajcy wraz z Dwuimiennym w dużym kapeluszu mają ekonomię. Liczy się pic na wodę i fotomontaż. Przecież nie Oni spłacać będą ten dług , a mieszkańcy Bolesławca. Fajnie jest dysponować cudzą kasą :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2014r. o 6:46
"Za te pieniądze można trzy takie budynki wybudować ... takie w którym mieszkam na przeciwko parku Waryńskiego."

Jakby wybudowali nawet cztery (czterdzieści cztery) "takie budynki" to co by to zmieniło?
Nie słyszałem żeby brakowało "takich budynków" w Bolesławcu.
Dla jednych założenie kapci, zapalenie papieroska i pukanie w klawiaturę to sposób na aktywny odpoczynek ale są jeszcze inni.
Różne rzeczy mogą się nie podobać ale akurat takie zagospodarowanie części parku jest wg mnie właściwe.



Zmoderowano 27.11.2014 godz.15:13 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
27 listopada 2014r. o 11:27
Pochwalam inicjatywę. Gdyby za te pieniądze wybudowano ileś tam mieszkań czy miejsc parkingowych to przecież nie skorzystały by z tego dzieci a im tez się coś należy.Co do kosztów nie wypowiadam się gdyż gdyby był to przekręt to w obecnych czasach ktoś by się tym zainteresował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2014r. o 13:24
~ napisał(a): Ja bym jeszcze do tego dodała właścicieli psów. Właśnie dziś wieczorem byłam świadkiem jak pancia wyprowadzała pieska po tym odnowionym parku


A dlaczego mialaby nie wyprowadzać?Jest jakiś zakaz? a może ty nie powinnas tam chodzic?Niektorzy niech się mocno pukną w głowę.

Zmoderowano 27.11.2014 godz.15:13 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza