Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie zamówić gadżety reklamowe?

~Marek niezalogowany
23 grudnia 2014r. o 7:13
Witam, chciałbym zamówić jakieś gadżety reklamowe dla swojej firmy. Otwieram mały biznes motoryzacyjny i chcę go jakoś rozreklamować. Gdzie zamówić dobrej jakości gadżety?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przemek niezalogowany
23 grudnia 2014r. o 12:12
Na ul.Łukasiewicza między pizzerią a sklepem Polska Chata robią cuda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SZWAGIER niezalogowany
23 grudnia 2014r. o 12:17
na staszica firma lendo zrobią wszystko co potrzeba jak najbardziej polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mart niezalogowany
4 stycznia 2015r. o 18:21
Ja polecam zainwestować w jakieś oryginalne i przede wszystkim przydatne gadżety. :) Ostatnio spotkałam się nawet ze scyzorykami i latarkami :) Bardzo duży wybór znajdziesz na http://dostawca1.pl :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~luca24 niezalogowany
7 stycznia 2015r. o 14:46
Fajne ścianki reklamowe zamawiałem przez fitchoice.eu. Jakość nadruku bez zarzutu. Dopasują technologię pod koszty. Tutaj można być spokojnym. Wybór gadżetów jest olbrzymi, aż się zaskoczyłem przeglądając ich ofertę. Referencje mają takie, że każdy by pozazdrościł, więc polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
7 stycznia 2015r. o 16:57
~Marek napisał(a): Witam, chciałbym zamówić jakieś gadżety reklamowe dla swojej firmy. Otwieram mały biznes motoryzacyjny i chcę go jakoś rozreklamować. Gdzie zamówić dobrej jakości gadżety?
szczerze mówiąc to taka reklama nic nie daje,gadżety będą brali garściami a klientów nie przybędzie,zrób wizytówki kolorowe 1000 szt około 120 zł i na tym koniec(z przodu wizytówki czytelnie co tam chcesz,a z tyłu dokładna mapka)jak już ktoś będzie twoim stałym klientem to wtedy gadżety itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~menek niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 6:47
~Marek napisał(a): Witam, chciałbym zamówić jakieś gadżety reklamowe dla swojej firmy. Otwieram mały biznes motoryzacyjny i chcę go jakoś rozreklamować. Gdzie zamówić dobrej jakości gadżety?

Tak się zastanawiam co mogłoby być odpowiednie w przypadku Twojego biznesu. Może sprawdzą się mini breloki z otwieraczami ? Fajny i w miarę niedrogi gadżet.
Tutaj możesz je znaleźć: http://www.opengift.pl/ ( dałem link do katalogu, w którym masz duże zestawienie gadżetów promocyjnych, możesz się rozejrzeć).
Jeszcze dobrym pomysłem są koszulki ale jest to już droższa inwestycja.
Powiem Ci, że ludzie są łasi na promocje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Igor niezalogowany
7 kwietnia 2015r. o 11:28
A może kubki termiczne do samochodu? Ja zamawiam na stronie http://grupalava.com/ to w zasadzie nie tylko gadżet ale coś sprawdzonego z czego wiele osób będzie mogło korzystać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.