Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Psia Kość wstaje z popiołów
~marcin niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 18:20
Bolesławiec nigdy nie będzie Wrocławiem. Ilu masz prawdziwych akwarystów z pasją w Bolesławcu, a ilu we Wrocławiu. Na takie zaopatrzenie jak ma Trzmiel albo Belio musi być zbyt, a to u nas wątpliwe. Ledwo to "nasze forum akwarystyczne" zipie. A co do fachowości pracowników wspomnianych sklepów to mógłbym mieć pewne zastrzeżenia - http://www.dfa.net.pl/najlepsze-sklepy-akwarystyczne-we-wroclawiu-piszcie-t1270.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zadowolona:) niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 19:46
Robiłam tam ostatnio zakupy, miła obsługa, pozdrowienia dla Pana z bródką :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 19:49
~zadowolona:) napisał(a): Robiłam tam ostatnio zakupy, miła obsługa, pozdrowienia dla Pana z bródką :)

i jak mokro było :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 19:53
~ napisał(a):
~zadowolona:) napisał(a): Robiłam tam ostatnio zakupy, miła obsługa, pozdrowienia dla Pana z bródką :)

i jak mokro było :D


Tak akurat padał deszcz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~schabowy niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 21:31
~marcin napisał(a): Bolesławiec nigdy nie będzie Wrocławiem. Ilu masz prawdziwych akwarystów z pasją w Bolesławcu, a ilu we Wrocławiu. Na takie zaopatrzenie jak ma Trzmiel albo Belio musi być zbyt, a to u nas wątpliwe. Ledwo to "nasze forum akwarystyczne" zipie. A co do fachowości pracowników wspomnianych sklepów to mógłbym mieć pewne zastrzeżenia - http://www.dfa.net.pl/najlepsze-sklepy-akwarystyczne-we-wroclawiu-piszcie-t1270.html

Mylisz się i to bardzo . Wystarczy małymi kroczkami ale z dobrym zaopatrzeniem lub tak jak oni handlować w internecie ale to trzeba chcieć . Trzeba też szukać różnych dostawców a nie tylko jednego co przyjeżdza raz w tygodniu i wszystkim wciska filtrusa (nic im nie ujmując ) . Wiesz co do sklepów we wrocławiu to jak wchodze to z zachwycony przez godzinę nie wychodzę bo jest co oglądać z kim porozmawiać i zostawić o wiele pieniędzy więcej niż się zamierzało -i to jest biznes z pasją a nie tylko biznes
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cdn niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 21:45
Uczmy się biznesu od najlepszych aby pokazując ludziom skrawek piękna np poprzez pięknie zaaranżowane akwaria (nie musi ich być 30 wystarczy kika) skłonić ich do sięgnięcia głęboko do kieszeni i wydać więcej niż zamierzali oczywiście mowa tu tylko o dziale akwarystycznym zwierzątka wszej maści to inna bajka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
10 stycznia 2015r. o 22:23
Właścicielom szacunek :)
Mało kto miałby odwagę otworzyc' i postawic'"na nogi", na nowo własną firmę...
Gratuluję ! i cieszy mnie również to,że ...piękny psiak wita czasem u progu :D ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7619
WiosennaStokrotka
10 stycznia 2015r. o 22:37
A i ja tam dziś byłam. Kilka złotych na początek zostawiłam :) Powodzenia Chłopaki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.