Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pracodawcy C+E

~L&T-Damsdorf, Niemcy niezalogowany
19 listopada 2016r. o 18:55
Poco koledzy te klotnie i wypociny na temat lokalnych Dziad-transow, dajcie na luz,oni sie sami powykanczaja!!!
Poza kredytami w banku i skarbowym nic nie maja!
Dawac do niemca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
20 listopada 2016r. o 14:24
~L&T-Damsdorf, Niemcy napisał(a): Poco koledzy te klotnie i wypociny na temat lokalnych Dziad-transow, dajcie na luz,oni sie sami powykanczaja!!!
Poza kredytami w banku i skarbowym nic nie maja!
Dawac do niemca
pracowałem w niemieckiej firmie o dobrej reputacji dno i wodorosty,1300 e podstawa i 24 e diety tj1780 e x4.3 pln 7654 pln dojazd do pracy 1500 zł /mie zostaje 6100 i pauza w osobówce,to wolę tu pracować za 5500 i pauze w domu,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6095
#ANTHRAX nieaktywny
22 listopada 2016r. o 18:42
ANTHRAX napisał(a):
~klucznick napisał(a): no nie do końca tak jest,a masz jakieś info z własnych doświadczeń?masz tu C Legnica 605-588-263

gościu odpisał,jutro po 15,na razie dzięki

klucznick-robota jest gosciu płaci 5 tysi za 3 tyg,same niemcy,ale robota od stycznia,a ja znalazłem fajną robote za troche więcej w głogowie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznik niezalogowany
22 listopada 2016r. o 20:14
ANTHRAX napisał(a):
ANTHRAX napisał(a):
~klucznick napisał(a): no nie do końca tak jest,a masz jakieś info z własnych doświadczeń?masz tu C Legnica 605-588-263

gościu odpisał,jutro po 15,na razie dzięki

klucznick-robota jest gosciu płaci 5 tysi za 3 tyg,same niemcy,ale robota od stycznia,a ja znalazłem fajną robote za troche więcej w głogowie


Widzę że dałeś ogłoszenie i chciałbyś kupić butlę gazową 2kg z palnikiem.
To co robota w Głogowie za trochę więcej niż 5 kawałków,a spanie w kabarynie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do Sędzia Dredd niezalogowany
22 listopada 2016r. o 20:40
Jeszcze na powietrzu
Ale urwało się korytko z niebieskim paliwem i mazutem
Chyba cieńko z kasą stoi bo jezdzi brudnym ML-em
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ANTRAX niezalogowany
22 listopada 2016r. o 20:57
~klucznik napisał(a):
ANTHRAX napisał(a):
ANTHRAX napisał(a):
~klucznick napisał(a): no nie do końca tak jest,a masz jakieś info z własnych doświadczeń?masz tu C Legnica 605-588-263

gościu odpisał,jutro po 15,na razie dzięki

klucznick-robota jest gosciu płaci 5 tysi za 3 tyg,same niemcy,ale robota od stycznia,a ja znalazłem fajną robote za troche więcej w głogowie


Widzę że dałeś ogłoszenie i chciałbyś kupić butlę gazową 2kg z palnikiem.
To co robota w Głogowie za trochę więcej niż 5 kawałków,a spanie w kabarynie?

Kurcze z tym Głogowem to kaszana.Okazało się że nie 5 tyś/mc. ale 500 za tydzień.Zakręcili mnie i podpisałem na 1 rok.Dlatego szukam butli.Gary i kołdrę już mam,konserw się nakupi i będzie git..Rok nie wyrok ,ala dla Niemca robił nie będę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
23 listopada 2016r. o 8:06
ANTHRAX napisał(a):
ANTHRAX napisał(a):
~klucznick napisał(a): no nie do końca tak jest,a masz jakieś info z własnych doświadczeń?masz tu C Legnica 605-588-263

gościu odpisał,jutro po 15,na razie dzięki

klucznick-robota jest gosciu płaci 5 tysi za 3 tyg,same niemcy,ale robota od stycznia,a ja znalazłem fajną robote za troche więcej w głogowie[/]no cześć ale tj 3/1 cz co weekend do domu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6095
#ANTHRAX nieaktywny
23 listopada 2016r. o 10:23
~ANTRAX napisał(a):
~klucznik napisał(a):
ANTHRAX napisał(a):
ANTHRAX napisał(a):
~klucznick napisał(a): no nie do końca tak jest,a masz jakieś info z własnych doświadczeń?masz tu C Legnica 605-588-263

gościu odpisał,jutro po 15,na razie dzięki

klucznick-robota jest gosciu płaci 5 tysi za 3 tyg,same niemcy,ale robota od stycznia,a ja znalazłem fajną robote za troche więcej w głogowie


Widzę że dałeś ogłoszenie i chciałbyś kupić butlę gazową 2kg z palnikiem.
To co robota w Głogowie za trochę więcej niż 5 kawałków,a spanie w kabarynie?

Kurcze z tym Głogowem to kaszana.Okazało się że nie 5 tyś/mc. ale 500 za tydzień.Zakręcili mnie i podpisałem na 1 rok.Dlatego szukam butli.Gary i






kołdrę już mam,konserw się nakupi i będzie git..Rok nie wyrok ,ala dla





Niemca robił nie będę.

nie podszywaj sie

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie