Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pracodawcy C+E

~~Lennik niezalogowany
14 czerwca 2017r. o 17:07
Jakaś firma z niewielkim fajnym taborem szuka kierowcy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mariusz niezalogowany
23 czerwca 2017r. o 19:33
Witam ma ktoś jakieś namiary na dobrą firme interesuje mnie coś wokół komina
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
23 czerwca 2017r. o 20:13
~~Lennik napisał(a): Jakaś firma z niewielkim fajnym taborem szuka kierowcy?
obecnie każda firma bez wyjątku poszukuje kierowców 40 ton od jednego do kilku tylko się nie przyznają.a co to jest niewielki fajny tabor ?masz na myśli lubliny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lennik niezalogowany
24 czerwca 2017r. o 11:02
~~klucznick napisał(a): a co to jest niewielki fajny tabor ?masz na myśli lubliny?


Mam na myśli taki, przy którym nie będe musiał spędzać więcej czasu na zamykaniu plandeki i drzwi, niż na samym zabezpieczeniu towaru ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
24 czerwca 2017r. o 11:17
~~Lennik napisał(a):
~~klucznick napisał(a): a co to jest niewielki fajny tabor ?masz na myśli lubliny?


Mam na myśli taki, przy którym nie będe musiał spędzać więcej czasu na zamykaniu plandeki i drzwi, niż na samym zabezpieczeniu towaru ;D
ja mam taką pracę tylko ciągam naczepy i pod rampę,nie tykam towaru,tylko śpię i jeżdzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~podwykonawca niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 9:49
~~Lennik napisał(a): Jakaś firma z niewielkim fajnym taborem szuka kierowcy?
a co ty potrafisz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony niezalogowany
25 lipca 2017r. o 17:31
jeździ ktoś jeszcze u naszych lokalnych dziadtransów, czy już pryncypały same muszą za kółko wskakiwać aby lizingi płacić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~impreza niezalogowany
26 lipca 2017r. o 8:27
Jak za kolko siada chlopaki z Ukrainy to sie przesiadziecie na swoje fury z klima I lodowka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.