Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Na basen z maluszkiem
~Anonim niezalogowany
14 stycznia 2015r. o 13:48
Witam, czy ktos bral udzial w zajeciach z niemowlakiem? Zastanawiam sie, jak to wygladai czy warto wybrac sie z pociecha?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 stycznia 2015r. o 15:35
też się właśnie zastanawiam, nie brałam nigdy udziału w takich lekcjach , sama z maluchem chodze na basen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a niezalogowany
14 stycznia 2015r. o 16:26
~ napisał(a): też się właśnie zastanawiam, nie brałam nigdy udziału w takich lekcjach , sama z maluchem chodze nia basen.


w jakim wieku jest Twój maluch? Masz jakiś "schemat" co z nim robisz, czy po prostu się bawicie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 stycznia 2015r. o 16:44
Teraz ma już roczek , ale zaczeliśmy chodzić od 6 miesiaca. Ja chodze do osiecznicy na basen , ide z nia najpierw do brodzika, pobawimy sie troche a potem idziemy do basenu tego średniego no i trzymam ja zeby pracowały nóżki i rączki, powoli sie zanużamy. Mała się wody nie boi więc i zanużanie głowki pod głowa też jest no i zastanawiam się czy taka szkoła ma sens. I chciałabym zaczerpnąć opinii kogoś kto chodził do takiej szkoły. Ja chodze z mala na godzine 45 minut brodzik, basen reszta to przebieranie sie , szykowanie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mama niezalogowany
14 stycznia 2015r. o 19:45
Ja też się zastanawiam z mężem czy iść z naszą pociechą niedawno skończyła osiem miesięcy.....boję się trochę jej reakcji jeżeli chodzi o wrzucanie do wody....był ktoś ze swoją pociechą napiszcie coś na ten temat ...Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a niezalogowany
14 stycznia 2015r. o 20:14
Wybiera sie ktos z dzieckiem na te zajecia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
14 stycznia 2015r. o 22:46
~Mama napisał(a): Ja też się zastanawiam z mężem czy iść z naszą pociechą niedawno skończyła osiem miesięcy.....boję się trochę jej reakcji jeżeli chodzi o wrzucanie do wody....był ktoś ze swoją pociechą napiszcie coś na ten temat ...Pozdrawiam


A co masz zamiar dziecko do wody wrzucać? :| A jeżeli chodzi o samo pływanie, zabawy i gimnastyka w wodzie, to panuje taka opinia, że lekarze gdyby mogli, to przepisywaliby to na receptę ;) Więc nie ma się co mamuśki zastanawiać :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
15 stycznia 2015r. o 6:56
~Papuga napisał(a):
~Mama napisał(a): Ja też się zastanawiam z mężem czy iść z naszą pociechą niedawno skończyła osiem miesięcy.....boję się trochę jej reakcji jeżeli chodzi o wrzucanie do wody....był ktoś ze swoją pociechą napiszcie coś na ten temat ...Pozdrawiam


A co masz zamiar dziecko do wody wrzucać? :| A jeżeli chodzi o samo pływanie, zabawy i gimnastyka w wodzie, to panuje taka opinia, że lekarze gdyby mogli, to przepisywaliby to na receptę ;) Więc nie ma się co mamuśki zastanawiać :)


Myślę, że nie chodziło tu o wrzucanie, ale o zanurzanie całego dziecka w wodzie...przynajmniej taką mam nadzieję :D Sama się zastanawiam, czy niemowlę odruchowo wstrzyma oddech jeśli zanurzymy je w wodzie....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.