Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Karambol pod Łąką
~ja niezalogowany
3 lutego 2015r. o 11:33
A wiecie może który samochód tajniacki się rozbił? Superb czy ten Opel?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2015r. o 11:35
~ja napisał(a): A wiecie może który samochód tajniacki się rozbił? Superb czy ten Opel?


nawet ślepi odwiedzaja ten portal, nie widzisz samochodu KIA ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
3 lutego 2015r. o 12:39
~ja napisał(a): A wiecie może który samochód tajniacki się rozbił? Superb czy ten Opel?

Szkoda bo żaden z tych wymienionych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jan niezalogowany
3 lutego 2015r. o 13:28
widzę że na letnich oponach się jeździ nic dziwnego że przodu nie ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2015r. o 13:56
Wszystkie auta na letnich? ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~radiowozpelenuczuc niezalogowany
3 lutego 2015r. o 15:12
~ napisał(a): "radiowóz nie ucierpiał"- a to radiowozy mają uczucia? :|

mają..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~EEEE niezalogowany
3 lutego 2015r. o 15:17
Janie,znawco,to są letnie opony?Wiesz coś,czym się różnią letnie od zimowych,że np.bieżnikiem i jak wygląda zimowy ,a jak letni? Z tego co widać na zdjęciu,to są zimowe,tylko już trochę zużyte.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jan niezalogowany
3 lutego 2015r. o 15:33
~EEEE napisał(a): Janie,znawco,to są letnie opony?Wiesz coś,czym się różnią letnie od zimowych,że np.bieżnikiem i jak wygląda zimowy ,a jak letni? Z tego co widać na zdjęciu,to są zimowe,tylko już trochę zużyte.




lato i łysole jak dla mnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza