Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uczeń raniony nożem
~znowuusuniecie niezalogowany
14 lutego 2015r. o 19:31
JP to ulica spieków... dla wtajemniczonych wszystko jest juz jasne ;)
Tam nawet psy zgrzytają zębami...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
14 lutego 2015r. o 20:37
~ napisał(a): pół nocy się tam kręcili, cały czas na haju- w końcu sklep całą dobę... zaczepiali kogokolwiek. nigdy nie wiadomo co takiemu idiocie przyjdzie do głowy...

Kto jest za legalizacją marihuany ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2015r. o 11:30
eto napisał(a):
~ napisał(a): pół nocy się tam kręcili, cały czas na haju- w końcu sklep całą dobę... zaczepiali kogokolwiek. nigdy nie wiadomo co takiemu idiocie przyjdzie do głowy...

Kto jest za legalizacją marihuany ?


Przecież mówię że latają na spieku nie na gandzi ?
"bolesławieckie pola ryżowe"
I w taki właśnie sposób nasze piękne społeczeństwo wbija sobie nawzajem do tych wąskich główek bigos na temat gandzi amen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2015r. o 12:25
jakie "przecież mówię", skoro to nie twoja wypowiedź?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2015r. o 13:02
o widze ze wszyscy garowaliscie bo jedziecie gangsterską grypserą z JP. Jak wam stara odłączy internet i nie będziecie mogli słuchać PEJI i CHADY to się zaczniecie ciąć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2015r. o 21:36
~Jason napisał(a): Piątek 13tego. To nie nóż, to maczeta.


Maczeta? Ty człowieku nie wiesz co piszesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2015r. o 21:45
wilczek napisał(a): A ja mam takie pytanie bo nie dostaje się po pysku za nic a tym bardziej nożem. Czy ktoś wie w jakich okolicznościach do tego doszło? Czytam to co piszecie i obwiniacie "meneli" osiedlowych rozrabiaków itd, a nie pomyślał nikt że to może były jakieś porachunki bo nie wiem ubliżył komuś, pobił kogoś lub coś w tym stylu? Jak do tego doszło? Bo może faktycznie sam jest sobie winien czego nie twierdze bo nie wiem.


Nie jest sam sobie winien bo oni byli naćpani wiem bo staliśmy w grupce wcześniej koło nich to było po nich widać i słychać a jeden z nich mówił że est gejem ktoś normalny tak mówi? Nikogo nie pobił nikomu nie ubliżył i to nie były żadne porachunki. Po prostu szukali myśleli że z nożami będą lepsi a oni też dostali nie spodziewali się tego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Barbara niezalogowany
15 lutego 2015r. o 22:46
To jak jednego chłopaka kilku kolesi pobije i jeszcze nożem sięgnie - dzięki Bogu nie zabili go - to w bolecnautach zawrzała dyskusja, o tym, gdzie poszkodowany powinien być w tym czasie (a co cię to g.wno obchodzi!) - krucjata obrońców "za swoje pijących" śmierdzieli, - przy okazji uprzejmie donoszących na zamroczonych narkotykami ...i panom dzielnicowym itp? a... to może ja napiszę - degeneratom i bandytom - poucinać nogi ! kara powinna być surowa. A kolesiowi od noża - obciąć łapę - tym nożem. Kobieta z nimi była? to już raczej nie kobieta - kobieta się szanuje i z takim towarzystwem nie przystaje. tyle. :)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza