Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie na rehabilitację

~link85 niezalogowany
16 lutego 2015r. o 14:48
Witam jestem rekonstrukcji więzadła w kolanie i szukam dobrego rehabilitanta żeby pomógł mi wrócić do zdrowia. Polecacie kogoś ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4218
#zofka nieaktywny
16 lutego 2015r. o 22:55
Mnie również interesuje, dobra rehabilitacja na staw biodrowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~polecający niezalogowany
16 lutego 2015r. o 23:21
http://www.bolec.info/materials/fizjoterapia_ulotka.jpg

Polecam !! Znajoma korzystała i patrząc na nią lata jak 16-nastka naprawdę dziewczyna jest godna polecenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Patryko niezalogowany
16 lutego 2015r. o 23:55
Hej!
W zeszłym roku ferie zakończyłem nieszczęsnym zjazdem na stoku, po którym zerwałem wszystkie mozliwe więzadła w swoim kolanie :/ Operacja była niestety koniecznoscią, ale gdyby nie intensywna rehabilitacja to podejrzewam, że mogłbym zapomnieć o jakiejkolwiek formie sportu :| ja chodziłem na rehabilitacje do Fizjonika przy ŁOKIETKA 10A, krótko i na temat mówiąc, bardzo sobie cenie takie podejście do pacjenta jakie ma Pani mgr Ostrowska!!! Pewnie, gdyby nie jej podejscie do całej sytuacji to do dzisiaj bym odczuwał ból i dyskomfort. Jestem sceptyczny co do takich rzeczy, ale mnie pomogła i wiem, że jest NIESAMOWITYM specjalistą, krótko mówiąc ta Pani zna się na rzeczy!!! życze powodzenia we wracaniu do zdrowia, wiem że łatwo nie jest z chorym kolanem, ale sam po sobie wiem ze dobra rehabilitacja zdziała cuda:) Będzie dobrze :] to jest numer do Fizjonika 514404438 warto się skontaktować, ta kobieta ma niesamowite podejście do pacjenta! Pozdrawiam i szybkiego powrotu do zdrowia życze :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Patryko niezalogowany
17 lutego 2015r. o 0:11
Hej Zofka :)
Pisałem przed chwilą odpowiedź na posta odnośnie kolana, miałem uszkodzone kolano, ale fakt jest taki, że miałem kilka spotkań na staw biodrowy, po wypadku zerwałem więzadła w prawym kolanie i wydaje mi sie że przez to siadło mi lewe biodro przez to ze odciązałem chorą nogę, ale kilka spotkań rehabilitacyjnych i było ok wiec głowa do gróry ;) W poście wcześniejszym dałem namiary tam gdzie chodziłem gabinet nazywa sie Fizjonik, 3m sie i wracaj do zdrowia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krysbol1976 niezalogowany
17 lutego 2015r. o 8:47
polecam stomadent ja tam mialem rechabilitacje po rekonstrukcji kolana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
17 lutego 2015r. o 10:44
Ja polecam Pana Marka - przyjmuje w przychodni Doktora Pieszki na Zgorzeleckiej nad Rossmanem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolek niezalogowany
20 czerwca 2016r. o 23:14
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza