Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Czerwona Dąbrówka niezalogowany
23 maja 2019r. o 19:31
@DP - no nikt się nie spodziewa, żeby lewicowcy głosowali na Winnickiego :)
Zapewne tow. Biedroń lub jego "żona/mąż" Śmiszek to twój wybór. Taki "postępowy" i tęczowokolorowo-komunistyczny. Taki gość to jest ktoś! Lubi go facebook i google. I GW kocha do spółki z TVNem.
Przy okazji - ktoś słyszał czy Biedroń ze Śmiszkiem mówili, kto u nich jest żoną, a kto mężem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
23 maja 2019r. o 19:42
z radykałami mi nie po drodze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 maja 2019r. o 19:46
DP napisał(a): dziś Winnicki

...
mojego głosu nie dostanie


Znaczy się Droga DP , że pasi Ci zamknięty układ Okrągłego Stołu ? Czytałaś może książkę Rulewskiego " Przerwana dekada " ? Jeśli chciała byś przeczytać i mieć blade pojęcie o tym , co jest grane w tej rzeczywistości , to chętnie podrzucę :) Ale " Flet z mandragory " Łysiaka nie mogę na chwilę obecną , bo oddałem Jedynej :)

Proszę Cię Droga DP :) Ić głosuj na KONFEDERACJĘ :) Nie lubię Ozjasza , bo mnie swego czasu wquwił , ale to nie powód , żeby generalizować :) Rusz ... zakładam swe śliczne cztery literki i nie daj się zbałamucić propagandzie :)

Polecił bym Ci jeszcze Mistrza i Małgorzatę , ale to ruskie i nie są na topie :D Sumliński i Igor Witkowski ze swymi teoriami spiskowymi , też pewnie Ci nie przypasują , ale mam chociaż nadzieję , że wiesz już , że Rysiek z Klanu nie żyje ? :)

A co tam u Ciebie głupia Papugo ... dalej dzielisz , czy już rządzisz ? :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
23 maja 2019r. o 19:50
Radykalizm jest w politycznej i medialnej cenie, bo od razu, gdy się pojawia, spycha konkurenta do defensywy, nakazuje się tłumaczyć i określać wobec wypowiedzianych na ostro słów i sądów. A jako że najchętniej lokuje się w sferze największych wartości i używa patosu, nie jest to łatwe. Bo jak wytłumaczyć, że podejmując konkretną decyzję, na przykład w sprawie służby zdrowia czy szkolnictwa, nie działa się przeciw społeczeństwu lub jakiejś jego grupie, kocha się kraj, nawet jeśli chce się rozmawiać z Rosją?

jestem zwolennikiem negocjacji(rozmów)
to właśnie one prowadzą do najlepszych rozwiązań

ucinanie rozmowy świadczy o potrzebie dominacji
a to jest złe


Dopisane 23.05.2019r. o godz. 19:50:

up

zapomniałam dać cudzysłów


przepraszam:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 maja 2019r. o 20:03
~~Pąsowa Krokosmia napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Pąsowa Krokosmia napisał(a): o każdej porze?
jakiś psychoterapeuta zapewne


Widzisz głupia Papugo , gdybyś był Mądrym i Odważnym człowiekiem to nie bał byś się mówić gdzie mieszkasz i jaki masz numer telefonu ... ale jesteś głupią Papugą i strach jest Twoim przeznaczeniem :D

Oczywiście dzwoniłem , ale Kolega Pysznogłówka nie odebrał . Zadzwonię jeszcze raz :)


kto chce ten ma numer telefonu do Falco
gdybyś ty był mądry dwa razy byś się zastanowił nad tym co tu wypisujesz a że widać co i jak piszesz jasno mówi ze jesteś durniem
to ze dzwoniłeś świadczy tylko o tym jak jesteś bezradny i jak panicznie szukasz tu poparcia
wbrew temu co sobie wyobrażasz jest tu wielu zbyt rozsądnych ludzi i masz na to nikłe szanse


A co Ty qurwa Kokosmia , za adwokata robisz , czy kolejna inkarnacja głupiej Papugi :D ?


Dopisane 23.05.2019r. o godz. 20:03:

DP napisał(a): ...
zapomniałam dać cudzysłów


przepraszam:)


Aber kein problem :D Głupia Papuga nawet zdania dużą literą nie potrafi rozpocząć , a za mentca łod gełopolityki robi . Ch...uj z geopolityką , gorzej z moralnością :D

Gdzie jesteś ... mały książe mój . ... na ch...j tam głupa walisz na tych Dolnych Młynach . Przecież podałem adres , weś ze dwa psy i dawaj na piwo :D

Miszczu s klawiaturą :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowa Krokosmia niezalogowany
23 maja 2019r. o 20:17
ja adwokatem?
a teraz coś z klasyki -ty kmiocie szukaj adwokata a co do piwa to dzwoń pod ten numer który nie odbiera
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwona Dąbrówka niezalogowany
23 maja 2019r. o 20:18
DP napisał(a): Radykalizm jest w politycznej i medialnej cenie, bo od razu, gdy się pojawia, spycha konkurenta do defensywy, nakazuje się tłumaczyć i określać wobec wypowiedzianych na ostro słów i sądów. A jako że najchętniej lokuje się w sferze największych wartości i używa patosu, nie jest to łatwe. Bo jak wytłumaczyć, że podejmując konkretną decyzję, na przykład w sprawie służby zdrowia czy szkolnictwa, nie działa się przeciw społeczeństwu lub jakiejś jego grupie, kocha się kraj, nawet jeśli chce się rozmawiać z Rosją?

jestem zwolennikiem negocjacji(rozmów)
to właśnie one prowadzą do najlepszych rozwiązań

ucinanie rozmowy świadczy o potrzebie dominacji
a to jest złeDopisane 23.05.2019r. o godz. 19:50:up

zapomniałam dać cudzysłów


przepraszam:)


Mylisz się bardzo poważnie. Są wartości, których się nie negocjuje. Czy uważasz, że to, czy coś jest prawdą czy nie podlega ustaleniom w drodze negocjacji? Żeby dać neutralny przykład, ale to samo dotyczy społeczeństwa, odwołam się do fizyki. Czy można negocjować coś takiego jak istnienie bądź nie prawa powszechnego ciążenia? Co tu chcesz negocjować? A jak ktoś kłamie mówiąc na czarne, że jest białe to też chcesz negocjować ? ( Uwaga: "naczelnik i umiłowany przywódca" nie pojmuje tego, ale tym gorzej dla niego. )
Negocjacje i uzyskiwane w nich kompromisy są najczęściej strategią przegrany-przegrany. I negocjacje nie prowadzą najczęściej do najlepszych rozwiązań. Zapewniają na jakiś czas pozorny spokój, ale problem powraca. Im później, z tym większą niszczącą siłą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 maja 2019r. o 21:10
~~Czerwona Dąbrówka napisał(a):
DP napisał(a): Radykalizm jest w politycznej i medialnej cenie, bo od razu, gdy się pojawia, spycha konkurenta do defensywy, nakazuje się tłumaczyć i określać wobec wypowiedzianych na ostro słów i sądów. A jako że najchętniej lokuje się w sferze największych wartości i używa patosu, nie jest to łatwe. Bo jak wytłumaczyć, że podejmując konkretną decyzję, na przykład w sprawie służby zdrowia czy szkolnictwa, nie działa się przeciw społeczeństwu lub jakiejś jego grupie, kocha się kraj, nawet jeśli chce się rozmawiać z Rosją?

jestem zwolennikiem negocjacji(rozmów)
to właśnie one prowadzą do najlepszych rozwiązań

ucinanie rozmowy świadczy o potrzebie dominacji
a to jest złeDopisane 23.05.2019r. o godz. 19:50:up

zapomniałam dać cudzysłów


przepraszam:)


Mylisz się bardzo poważnie. Są wartości, których się nie negocjuje. Czy uważasz, że to, czy coś jest prawdą czy nie podlega ustaleniom w drodze negocjacji? Żeby dać neutralny przykład, ale to samo dotyczy społeczeństwa, odwołam się do fizyki. Czy można negocjować coś takiego jak istnienie bądź nie prawa powszechnego ciążenia? Co tu chcesz negocjować? A jak ktoś kłamie mówiąc na czarne, że jest białe to też chcesz negocjować ? ( Uwaga: "naczelnik i umiłowany przywódca" nie pojmuje tego, ale tym gorzej dla niego. )
Negocjacje i uzyskiwane w nich kompromisy są najczęściej strategią przegrany-przegrany. I negocjacje nie prowadzą najczęściej do najlepszych rozwiązań. Zapewniają na jakiś czas pozorny spokój, ale problem powraca. Im później, z tym większą niszczącą siłą.


Dokładnie ... cały Świat qurwa negocjuje , a dzieci w Afryce dalej studni nie mają . Atom składa się w zasadzie z próżni , a głupia Papuga jest po prostu głupia i tyle.

Chodzi o świadomość Drodzy Państwo :) Interesuje się geopolityką od długich lat , filozofią , historią , matematyką i teoriami spiskowymi . Większość spiskowych teorii na przestrzeni tychże lat stała się faktami , i tylko głupia Papuga śmieje się dalej z chemitrali , bo w telewizorni o tym nie gadają , więc nie mogą być prawdą.

Mam trochę oleju w głowie ... nie tyle co głupia Papuga :D , ale z całą odpowiedzialnością za SŁOWO ... Przeklinam Jahwe i tylko KONFEDERACJA :)

I niech głupi SYSTEM spali Pannę na stosie , jak za Padre Torkuemada :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza