Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 maja 2019r. o 20:28
No to jedną przekonaliśmy Ksawery :D Ale jak mawia taka Jedyna , podwójne lepiej trzyma.



Miłego wieczoru :)


Dopisane 22.05.2019r. o godz. 20:28:

~~Białawoszara Macierzanka napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Białawoszara Macierzanka napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
Miłego :) Nawet głupiej Papudze :)


spadaj kapusiu ze swoimi życzeniami :]


DP zdrajco też zdradzisz jeśli będziesz miał okazję ? Głupia Papugo ? Myślę , że DP nie zasługuje na zdradę :D Jeszcze z Tobą nie skończyłem ciężki k.retynie.
Twój ruch troglodyto :)


kogo tu straszysz dupku?
rabarbara czy macierzankę ?
nie skończyłeś z Falco?
co zrobisz k.retynie jak z twoim postem wpadnie na komendę?powiem ci - w najlepszym przypadku będziesz tu publicznie przepraszał

a emem na tym zarobi ...hahahahaha


Struże tzw prawa mają poważniejsze sprawy jak Twoje donosy :D Podaj kanalio ten gorszy przypadek , niech się Bolecnauci pośmieją . Śmiech to zdrowie :D

A tak nawiasem 997 , gdyby skleroza odebrała Ci dobre intencje :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszara Macierzanka niezalogowany
22 maja 2019r. o 20:36
w jednym poście złamałeś prawo dwukrotnie i twoim fartem będzie jak za to nie bekniesz w mniej lub bardziej uciążliwy sposób
tylko czy jak tu wcześniej napisano -czy warto zawracać sobie głowę ''takim gnojem ''?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 maja 2019r. o 21:02
Goń się leszczu ze swoim łamaniem prawa :D Gdybym był tak upierdliwy jak Ty , to tylko przez posty Kolegi Jano resztę swego dziwnego żywota mógłbyś spędzić u cioci Celi. Mnie tymczasem głupia Papugo interesuje , czy Naród zwrócił uwagę na słowa dr Czerniaka ? Typowy klakier SYSTEMU odwraca kota ogonem , jak Ty głupia Papugo ... bier chusteczkę chawtowaną i goń do dzielnicowego , wypłacz się , ulży Ci. Powiedz , że Panna Cię bije :D

Drodzy Państwo dr Czerniak jeszcze nie jest mym Autorytetem , ale ... coś mi nie pasuje , ale nie jestem w stanie tego określić , chodzi o jakąś emocję ... ale jeśli ze spokojem mam myśleć o przyszłości mego wnuczka i świetlanej przyszłości głupiej Papugi , to tylko KONFEDERACJA . Bracia Lachy i Wy piękne Słowianki... proszę Was... na wybory , dokopać POPISOWI , jak głupiej Papudze :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszara Macierzanka niezalogowany
22 maja 2019r. o 21:21
Bielska ile ?
przypomnij by dzielnicowy miał wszystkie dane :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
22 maja 2019r. o 22:51
Zamiast po męsku załatwić sprawę, to straszy policją. Twardy zawodnik, ale tylko za klawiatura : D

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszara Macierzanka niezalogowany
22 maja 2019r. o 23:06
korniszonku
że też ty nie potrafisz załatwiać spraw ''po męsku '' ;)
pamiętasz?....''nie na twoich warunkach'' :]
przypominam ci że ciebie też w podobny sposób ostrzegał -odwiedzę cię bucu :]

widzisz jakie korzyści mogę czerpać teraz garściami z mojego ipn-ku ?

:]


na koniec -ja nie straszę : ) ja ostrzegałem kilka razy a po dzisiejszym dniu i po tym jak do durnia nic nie dotarło ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszara Macierzanka niezalogowany
22 maja 2019r. o 23:08
aha...nie ma odpowiedzi na ''Bielska ile ''więc rano sam sobie sprawdzę ...hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 maja 2019r. o 23:28
skorn napisał(a): Zamiast po męsku załatwić sprawę, to straszy policją. Twardy zawodnik, ale tylko za klawiatura : D


Mógłby podjechać na Bielską siedemnaście przez trzy . Ma samochód głupia Papuga , ale jaj nie ma :D Typowy celebryta SYSTEMU :)

Dobrej nocy Wam życzę Bracia Lachy i Wam piękne Słowianki . Cieszy fakt Młody Padawanie , że widzisz różnicę między złodziejem , a złodziejem... jest mi przykro , że ... dbając o dzieci ... popełniłem kilka błędów , ale powiedz mi ... jeśli jesteś bez winy , albo winę masz ... kiedy to piwko ? O które nieustanie nas oskarża głupia Papuga ?

Masz prze...kupczyne blond cieciu. Siwy cieciu . Ja też jestem siwy głupia Papugo , ale jeszcze kilka szarych komórek mam :)

... carpe diem głupia Papugo :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.