Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

13926
qwax_
22 maja 2019r. o 19:36
DP napisał(a):
Konfederacja jak sama nazwa mówi,ma odegrać swoją rolę(zająć stanowiska w europarlamencie,przejąć władzę w Polsce) i na tym koniec.Resztą zajmą się sukienkowi;)
Piękny jest Twój entuzjazm ale bezzasadny.

To Twoja teoria? Cz zaczytana gdzieś na "mondrych" stronach? ;) Bo szczerze mówiąc, "rzuciła mną o podłogę" ;)
Konfederacja = KK - niezłe porównanie... :) I to "wywnioskowane" tylko po nazwie ugrupowania!! Szacun ;)
PS.
Czyli dla Ciebie kto jest tym "jedynym: ugrupowaniem? Biedroń? Bo on jest najbardziej antykościelny...

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 maja 2019r. o 19:38
Leć do prokuratury i powiedz , że od Panny w pier... dol dostałeś :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
22 maja 2019r. o 19:41
qwax_ napisał(a):
DP napisał(a):
Konfederacja jak sama nazwa mówi,ma odegrać swoją rolę(zająć stanowiska w europarlamencie,przejąć władzę w Polsce) i na tym koniec.Resztą zajmą się sukienkowi;)
Piękny jest Twój entuzjazm ale bezzasadny.

To Twoja teoria? Cz zaczytana gdzieś na "mondrych" stronach? ;) Bo szczerze mówiąc, "rzuciła mną o podłogę" ;)
Konfederacja = KK - niezłe porównanie... :) I to "wywnioskowane" tylko po nazwie ugrupowania!! Szacun ;)
PS.
Czyli dla Ciebie kto jest tym "jedynym: ugrupowaniem? Biedroń? Bo on jest najbardziej antykościelny...
[/c

oj,ale chyba nic Ci się nie stało;)
napisałam już ale specjalnie dla Ciebie powtórzę że alternatywy nie ma
jedno i to samo''tałatajstwo''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 maja 2019r. o 19:42
Oczywiście nie do Ciebie Ksawery :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
22 maja 2019r. o 19:50
DP napisał(a):

oj,ale chyba nic Ci się nie stało;)
napisałam już ale specjalnie dla Ciebie powtórzę że alternatywy nie ma
jedno i to samo''tałatajstwo''

Jakoś uszedłem z życiem ;)
Takie samo "tałatajstwo? A skąd wiesz? Jakieś przykłady? Czy to tylko "niezawodna" kobieca intuicja? ')
Aha, czyli leżymy i czekamy na kostuchę... ;)
Albo nie, ja zaryzykuję i oddam głos na Konfederację, bo może jestem naiwny, ale tacy ludzie jak: Sośnierz, Bosak, Wilk, Winnicki to według mnie JEST jedyna szansa dla Polski...
A jeśli się zawiodę, to wtedy położę się jak ty i będę też czekał na śmierć ;)


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 maja 2019r. o 19:56
Droga DP :) tylko Konfederacja , Mądrzy Ci mówią , jak ja albo Ksawery . Obserwujemy tą paskudną rzeczywistość już od lat. Nie słuchamy ścierwomediów , jak głupia Papuga . Czytamy między wierszami i nawet jeśli Ksawery nie wierzy w Jezusa , to ja wierzę za nas dwóch :D

... skopać głupią papugę , skopać głupią papugę ... pfefer , pfefer , kajzer kaput , kajzer kaput :D

Oglądałeś Dezerterów Głupi Jasiu ? . Ja nawet czytałem. Nie odpuszczę , głupia męska qurwo i może Ci nawet jeszcze czachę obiję ... jak najdzie mnie twórcza wena ... :D

Zrób sobie scren i leć do prokuratury :) Nie raz obiecywałeś :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
22 maja 2019r. o 20:10
qwax_ napisał(a):
DP napisał(a):

oj,ale chyba nic Ci się nie stało;)
napisałam już ale specjalnie dla Ciebie powtórzę że alternatywy nie ma
jedno i to samo''tałatajstwo''

Jakoś uszedłem z życiem ;)
Takie samo "tałatajstwo? A skąd wiesz? Jakieś przykłady? Czy to tylko "niezawodna" kobieca intuicja? ')
Aha, czyli leżymy i czekamy na kostuchę... ;)
Albo nie, ja zaryzykuję i oddam głos na Konfederację, bo może jestem naiwny, ale tacy ludzie jak: Sośnierz, Bosak, Wilk, Winnicki to według mnie JEST jedyna szansa dla Polski...
A jeśli się zawiodę, to wtedy położę się jak ty i będę też czekał na śmierć ;)



Sośnierz, Bosak, Wilk, Winnicki ...czytałam,słuchałam,oglądałam

nie leżę gwax_

idę dalej;)
i


oby moje słowa w kope się obróciły
tego nam życzę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszara Macierzanka niezalogowany
22 maja 2019r. o 20:16
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Białawoszara Macierzanka napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
Miłego :) Nawet głupiej Papudze :)


spadaj kapusiu ze swoimi życzeniami :]


DP zdrajco też zdradzisz jeśli będziesz miał okazję ? Głupia Papugo ? Myślę , że DP nie zasługuje na zdradę :D Jeszcze z Tobą nie skończyłem ciężki k.retynie.
Twój ruch troglodyto :)


kogo tu straszysz dupku?
rabarbara czy macierzankę ?
nie skończyłeś z Falco?
co zrobisz k.retynie jak z twoim postem wpadnie na komendę?powiem ci - w najlepszym przypadku będziesz tu publicznie przepraszał

a emem na tym zarobi ...hahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza