Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
REKLAMA Happy Baby zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Remont Ośrodka Wodno-Sportowego w Bolesławcu? Najgłębszy basen i skocznia do liwidacji - zobacz wizualizacje!
~~Basen i kaczka 22 października 2021r. o 10:41
~~Niebieskoszara Gunera napisał(a): Żadnych basenów nie będzie,bo nie ma piniędzy, bo to jest to teren zalewowy, bo prezio za 2 lata przegra wybory...


Prezio przegra wybory?
No to narobi w pory...

A może urzędnicy w ratuszu chcą zrobić basen i kaczkę... Takie jak w szpitalu, bo covid szaleje! I tam będzie dla całego miasta :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowy Groszek 22 października 2021r. o 10:43
To szykuje się nam kolejny wielki i wiekopomny sukces Piotra Prezydenta Romana.
Mieszkańców się nie pyta, bo przecież władza zawsze wie lepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zenek 22 października 2021r. o 19:26
Bo tak prawdę powiedziawszy to ten ośrodek w obecnym kształcie nie ma racji bytu. Przy takiej pogodzie latem jak choćby w tym roku ile on jest wykorzystany? Tydzień, dwa? Napełnienie basenów wodą, ratownicy, obsługa. To wszystko kosztuje. Albo to zadaszyć, albo wyburzyć. Ale budowa kortów to już całkowita głupota. Te co są świecą pustkami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca w Zakładach Ceramicznych Bolesławiec!