Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry dermatolog w Bolesławcu

~ niezalogowany
3 marca 2011r. o 14:36
Moje problemy skórne leczył prof. Baran-bez rezultatu, Szpaital Wojskowy we Wrocławiu, przypadkiem trafiłam na Panią dr Bagłaj, to co zrobiła to cud ( wspomnę, że leczyłam nietypowy rodzaj łuszczycy bardzo ciężki do wyleczenia). Nie przepisuje jakiś cudów, nie leczy chemią itd. Wart polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2011r. o 17:59
a doktor Bartkowiak w jakie dni przyjmuje w Provicie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2012r. o 13:53
Czy oreintuje się ktoś jaki dermatlog jest dobry dla dziecka trzy miesiecznego? I czy jest jakiś ktory przyjalby mnie prywatnie w piatek jub jutro do 13?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7303
#pestka nieaktywny
15 lutego 2012r. o 15:34
~Marta napisał(a): W poważnych sprawach polecam wyłącznie profesora Barana z Wrocławia. Doskonały specjalista i przemiły człowiek. cena wizyty wynosiła ostatnio 200 PLN. Najlepiej zapytać przy rejestracji, bo nie wiem czy jest aktualna. e
rejestracja telefoniczna: 71 348 3229 przed południem ( bodajże od 9-11.00)

200zł-??? lekka przesada.W Chojnowie najlepsza dermatolog,miła i empatyczna a co najwazniejsze bardzo kompetentna.Naprawde polecam.Nie polecam natomiast Bolesławca,macie problemy dermatologiczne omijajcie nasze doktorki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
25 lutego 2012r. o 15:57
~ania napisał(a): Witam strasznie wypadaja mi włosy czy ktoś zna dobrego dermatologa w Bolesławcu.Z góry dziękuje

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lutego 2012r. o 16:42
~ania napisał(a): Witam strasznie wypadaja mi włosy czy ktoś zna dobrego dermatologa w Bolesławcu.Z góry dziękuje


Mogę Ci polcić dobrego dermatologa, ale takiego w BC nie ma. Natomiast jest w Chojnowie cudowna babka. Naprawia błedy bc lekarzy. Ale wypadanie włosów moze mieć wiele przyczyn: zła dieta, stres, hormony itp. Moim zdaniem należy wykonać najpierw podst badania krwi i z wynikami do dermatologa :)) :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lutego 2012r. o 17:59
Ja próbuje się wyleczyć od ponad 10lat i w bolesławcu wogóle mi nie chcą pomóc mam krostki plamy podobnie wygladające do łupierzu pstrego lub bielactwo i żaden dermatolog nie wie co to jest i żaden mnie nie wysłał na badania we wrocławiu tez byłam i nie wiem co mam robić to coraz gorzej wyglada.:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7303
#pestka nieaktywny
25 lutego 2012r. o 19:37
nie czekaj ,dermatolog z Chojnowa wyleczyla mi w dwa miesiące to co paprały mi w Bolesławcu 10 lat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza