Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Dobry dermatolog w Bolesławcu

~ niezalogowany
1 marca 2012r. o 8:02
pestka napisał(a): nie czekaj ,dermatolog z Chojnowa wyleczyla mi w dwa miesiące to co paprały mi w Bolesławcu 10 lat


Na pewno się wybiorę do chojnowa nic nie mam do stracenia.Jest już to strasznie męczące i do niezniesienia.A lato coraz bliżej.:( Dzięki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 marca 2012r. o 8:06
~ napisał(a):
pestka napisał(a): nie czekaj ,dermatolog z Chojnowa wyleczyla mi w dwa miesiące to co paprały mi w Bolesławcu 10 lat


Na pewno się wybiorę do chojnowa nic nie mam do stracenia.Jest już to strasznie męczące i do niezniesienia.A lato coraz bliżej.:( Dzięki.

Wiem, że Pani z Chojnowa przyjmuje w salonie "Olivia" raz w miesiącu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 marca 2012r. o 8:14
~ napisał(a):
~ napisał(a):
pestka napisał(a): nie czekaj ,dermatolog z Chojnowa wyleczyla mi w dwa miesiące to co paprały mi w Bolesławcu 10 lat


Na pewno się wybiorę do chojnowa nic nie mam do stracenia.Jest już to strasznie męczące i do niezniesienia.A lato coraz bliżej.:( Dzięki.

Wiem, że Pani z Chojnowa przyjmuje w salonie "Olivia" raz w miesiącu


W Bolesławcu?Czy mogę prosić jakieś namiary/Może znajdę w internecie-jeszcze poczytam i zadzwonię.Dziekuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6506
#madzik2661 nieaktywny
1 marca 2012r. o 11:21
A usunięcie kurzajki? Kogo z Bolesławca polecacie ??

* no i oczywiście jaki jest koszt takiego zabiegu :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znachor niezalogowany
1 marca 2012r. o 12:54
madzik2661 napisał(a): A usunięcie kurzajki? Kogo z Bolesławca polecacie ??

* no i oczywiście jaki jest koszt takiego zabiegu :D

Masz tutaj coś czym wyleczysz kurzajki bez chodzenia do lekarza i bez zabiegu http://pl.wikipedia.org/wiki/Glistnik_jask%C3%B3%C5%82cze_ziele
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ata niezalogowany
7 sierpnia 2012r. o 23:55
~halszka napisał(a): serdecznie dziękuję za poradę, gronkowiec złocisty z twarzy odchodzi i leczenie jest skuteczne z czego bardzo się cieszę i życzę wszystkim jak najmniejszych kłopotów ze zdrowiem :)



mam prośbę możesz mi napisać u kogo leczyłaś gronkowca i kto i jak Ci go wykryli?bo ja mam chyba ten sam problem ale dopiero idę do dermatologa a nie wiem do kogo najlepiej iść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5653
#poldek nieaktywny
8 sierpnia 2012r. o 8:05
~ napisał(a): W Bolesławcu?Czy mogę prosić jakieś namiary/Może znajdę w internecie-jeszcze poczytam i zadzwonię.Dziekuję.
A MOŻNA PROSIĆ NAMIARY DO PANI DOKTOR Z CHOJNOWA BARDZO PILNE DLA DZIECKA :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Adam niezalogowany
8 sierpnia 2012r. o 9:06
~ napisał(a): Moje problemy skórne leczył prof. Baran-bez rezultatu, Szpaital Wojskowy we Wrocławiu, przypadkiem trafiłam na Panią dr Bagłaj, to co zrobiła to cud ( wspomnę, że leczyłam nietypowy rodzaj łuszczycy bardzo ciężki do wyleczenia). Nie przepisuje jakiś cudów, nie leczy chemią itd. Wart polecam.


A gdzie ta pani przyjmuje ? właśnie też mam problem z łuszczycą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.