Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry dermatolog w Bolesławcu

~er niezalogowany
28 stycznia 2014r. o 16:58
604492508
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~er niezalogowany
28 stycznia 2014r. o 16:59
~er napisał(a): 604492508
NUMER do dr Kwapisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
28 stycznia 2014r. o 19:25
To nie z Was , którzy tu piszecie ,pozwolę sobie zażartować...Wam życzę zdrowia.

Dożyliśmy czasów , w których można zaoszczędzić na lekarzach ,lekarstwach itd.. bo na wszystkie bóle i swędy najlepsza...szara maść! Bez recepty , z pewnością nie zaszkodzi. A czy pomoże ? A który lekarz gwarantuje ,że przyjęta przez niego metoda leczenia , przyniesie wyzdrowienie ?Najczęściej postępowanie lekarskie odbywa się metodą prób i błędów. Czasami pacjent nie wytrzymuje...

Kiedyś szukaliśmy "dobrego mechanika" , "dobrego spawacza" , "dobrego hydraulika"...Dziś szukamy "dobrego lekarza..." Wnioski same się nasuwają... ;( ( P.S. są jeszcze dobrzy lekarze , fachowcy ,którym zdrowie człowieka leży na sercu , ale nie są ich miliony)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1906
#MJ nieaktywny
29 stycznia 2014r. o 21:13
Hej, kiedyś już pytałam, czy ktoś leczy twardzinę ograniczona w Bolesławcu inaczej Sklerodermię? Więc leczy się ktoś na to??


Dopisane 29.01.2014r. o godz. 21:13:

Kiedyś na to samo pytanie odpowiedziała Dorota ( o ile dobrze pamiętam) ale nie mam do niej żadnego emaila, a mam kilka pytań o leczenie twardziny, czy w przeciągu kilku lat coś się zmieniło, może jakieś nowe leki??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
29 stycznia 2014r. o 22:13
A mnie właśnie doktor Bartkowiak wyleczyła lata temu z bardzo dziwnych powikłań po szczepionce. Do dziś jak potrzebuję to do niej chodzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 2:36
Moim zdaniem w Bolcu nie ma, chociaż znam z doświadczenie jedynie 2 Panie z Poradni Dermatologicznej. Niestety Panie te mają tendencje leczyć chyba każdego z pacjentów sterydami (nawet kilkuletnie dziecko) dziwna praktyka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gnom kloaczny niezalogowany
21 maja 2014r. o 12:28
Witam!
Mam problem z łuszczycą od kilku lat.
Czy jest ktoś na forum komu udało się zaleczyć to paskudztwo? Jakiego lekarza polecacie do wyleczenia tego schorzenia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 maja 2014r. o 17:50
~gnom kloaczny napisał(a): Witam!
Mam problem z łuszczycą od kilku lat.
Czy jest ktoś na forum komu udało się zaleczyć to paskudztwo? Jakiego lekarza polecacie do wyleczenia tego schorzenia?


Też mam ten problem, wszystkiego próbowałem, sterydy na mnie nie działały , same ziołowe różne próbowałem i jeszcze gorzej, ostatnio s=w2 tyg. sterydem wyleczylem co ponad 10lat nie mogłem niczym , jak jesteś zainteresowany , to podaj swój email , może podpowiec trochę , długo masz łuszczycę ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego