Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Dobry dermatolog w Bolesławcu

~ja niezalogowany
22 maja 2014r. o 21:47
a czym w tym szpitalu leczą? tak jak u nas w Bolcu sterydami? jeśli tak to ja dziękuję za leczenie tym świństwem. Przeszłam to, nic nie dało, a przy tym zaszkodziło...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2014r. o 22:29
~Kasica napisał(a): Mi pomogła pani dr. Kwapisz z Chojnowa. Polecam. :P
Potwierdzam tez mi pmogla
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2014r. o 22:55
~ja napisał(a): a czym w tym szpitalu leczą? tak jak u nas w Bolcu sterydami? jeśli tak to ja dziękuję za leczenie tym świństwem. Przeszłam to, nic nie dało, a przy tym zaszkodziło...


http://www.dermaderm.pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m7k niezalogowany
23 maja 2014r. o 1:12
Pani Kwapisz w Chojnowie. Jest miła i potrafi pomóc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pacjent niezalogowany
23 maja 2014r. o 15:49
Witam mam pytanie gdyz dzwonilem pod ten podany nr do Pani Kwapisz z Chojnowa 768188011 i kazali dzwonic pod inny 768188317 i powiedzieli ze za 2 miesiace a mi chodzilo o wizyte prywatna to powiedzieli ze prywatnie ona u nich nie przyjmuje.. Wiecie czy gdzies prywatnie w Chojnowie ta Pani przyjmuje? jakis kontakt namiar bym prosil :) moze ktos cos wie, z gory dzieki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pacjent niezalogowany
28 maja 2014r. o 15:55
ponawiam pytanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
28 maja 2014r. o 20:20
~ja napisał(a): Moim zdaniem w Bolcu nie ma, chociaż znam z doświadczenie jedynie 2 Panie z Poradni Dermatologicznej. Niestety Panie te mają tendencje leczyć chyba każdego z pacjentów sterydami (nawet kilkuletnie dziecko) dziwna praktyka.
Obie Panie doktor mają wieloletnią praktykę,a ty co uważasz, czary nad tobą mają odprawiać?Leczą według standardów medycznych,ale masz alternatywę bo w Gromadce jest Pani Świrska.Zawsze można spróbować niekonwencjonalnej medycyny i porównać wyniki. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aniapaula niezalogowany
29 maja 2014r. o 8:29
~pacjent napisał(a): ponawiam pytanie



prywatnie dr Kwapisz przyjmuje w Lubaniu, tel.756460789 Promadent...też jeździmy do Pani Doktor,naprawdę polecam!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.