Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry dermatolog w Bolesławcu

116
#moderator nieaktywny
27 grudnia 2014r. o 20:29
~M napisał(a): Szukam dobrego dermatologa,kogo polecacie i gdzie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 grudnia 2014r. o 20:37
moderator napisał(a):
~M napisał(a): Szukam dobrego dermatologa,kogo polecacie i gdzie?


Polecam w Chojnowie miła obsługa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 grudnia 2014r. o 22:39
Dr.Kwapisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 grudnia 2014r. o 10:34
W Stomadencie jest dermatolog
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nieznajoma niezalogowany
26 lutego 2015r. o 20:37
Dziewczyny, proszę o info, kogo polecacie do zamknięcia naczynek laserem na buzi . Wiem że w Bolesławcu robi to lekarz dermatolog w gabinecie na Asnyka przyjeżdża tam raz w miesiącu , Pani doktor w salonie Oliwia koło dawnej Kamy oraz lekarz w gabinecie na Ul. Karola Miarki.
Będę wdzięczna za wszelkie opinie i porady
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~martina niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 17:48
Witam, byłam dziś w Stomadencie zarejestrować się do doktor Racławskiej, ale dowiedziałam się, że jest na urlopie do odwołania niestety :-( Wiem, że w przychodni nad Rossmanem przyjmuje też jakaś pani doktor Cybylska ponoć dojeżdża z Wrocławia. Czy był ktoś może? Jakieś opinie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tibi niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 19:47
dr Kwapisz w Chojnowie - przychodnia NFZ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marysia niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 19:56
dr Zdzislawa Madej-Kwapisz tel. do przychodni 76 8188317 w Chojnowie, przyjmuje rowniez prywatnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza