Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobry dermatolog w Bolesławcu

~cw niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 20:27
Dobrym dermatologiem jest pan Chwojnicki (junior) z Wrocławia. Jest bardzo dobrym dermatologiem. Polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~martina niezalogowany
18 czerwca 2015r. o 21:57
~Marysia napisał(a): dr Zdzislawa Madej-Kwapisz tel. do przychodni 76 8188317 w Chojnowie, przyjmuje rowniez prywatnie.


Jezdziłam do pani doktor do Chojnowa około 2 lat...nie pomogla mi ani troche...dlatego szukam kogoś innego...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Derka niezalogowany
13 lipca 2015r. o 8:53
Jeśli chodzi o trądzik rózowaty to aby wdrożyć odpowiednie leczenie trzeba na początku dowiedzieć się dokładnie jaką odmianę trądziku macie a jest ich sporo. Odsyłam na stronę aby poczytać sobie o odmianach trądziku rózowatego:
http://wylecztradzikrozowaty.pl/odmiany-tradziku-rozowatego/

Sama walczylam z tym przez dłuższy czas. Na początku myślałam,że jest to zwykły trądzik i próbowałam to wyleczyć kosmetykami ze sklepu albo domowymi sposobami. Nic jednak nie zadziałało, w końcu wybrałam sie do dermatologa i jestem zadowolona bo obecnie stan mojej skóry jest o wiele lepszy niż wcześniej. Przynajmniej nie wstydzę się pokazać ludziom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ania niezalogowany
26 kwietnia 2016r. o 21:53
Proszę o informację ,czy ktoś był u dermatologa z problemem paznokci tzn. zgrubienia na płytce paznokcia oraz bardzo duża łamliwość, nie wiem czy to grzybica czy inne cholerstwo, wybieram się do lekarza może coś poradzi na to , może to po ciąży ten problem albo brak witamin no zobaczę co lekarz powie
pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malajka niezalogowany
26 kwietnia 2016r. o 22:24
Pani dermatolog leczyła mi swędzącą wysypke na stopie bardzo długo. Rózne mazidła i tabletki. Ledwie to pomogło. Któregos dnia sie wkurzyłam bo swedziało i pękało. Pomyślałam o wodzie utlenionej takiej normalnej 3%. Wzięłam zwilżyłam patyczek taki do czyszczenia uszu i po umyciu smarowałam. raz dziennie pastą cynkową(do kupienia w aptece).Ze dwa razy dziennie kremem do stóp aby natłuścić. Tą woda utleniona to ze 4 razy dziennie ale natłuszczałam dopiero gdzies po godzinie. Jak szybko wygoiłam. Moze niecałe 2 tygodnie. Tak profilkktycznie to smaruje te miejsca na wierzchu stopy gdzie to miałam jak sobie przypomne tak oby to nie wróciło. skóra jest czyściutka. Pomyślałam że może to też jest dobre lekarstwo na grzybicę stóp i paznokci. Spróbujcie moze pomoze. Ja uznaje to za rewelacyjny lek. Mysle że na opryszczkę tez pomoże w ciagu 2 dni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 sierpnia 2016r. o 18:35
Jakich mamy dermatologów w Bolesławcu przyjmujących na nfz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marek niezalogowany
30 sierpnia 2016r. o 11:27
A w Lubaniu albo Zgorzelcu nie ma konkretnego dermatologa? Bo widze ze Boleslawiec odpada:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mila niezalogowany
30 sierpnia 2016r. o 14:23
Ja polecam dr Beatę Stępień z Jeleniej Góry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza